Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Gençler Dünya Şampiyonası - Valencia (ESP) - 03.10.2019 - 05.10.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Güney Kore Myung-Woo CHO

Güney Kore Jun-Seo KO

35

24

24

24

1.458

1

9

4

Yarı Final

Güney Kore Jun-Seo KO

Güney Kore Hwa-Woo CHO

35

33

27

27

1.296

1.222

7

10

Yarı Final

Güney Kore Myung-Woo CHO

Kolombiya Cristian MONTOYA

35

15

19

19

1.842

0.789

10

5

Çeyrek Final

Güney Kore Jun-Seo KO

Japonya Shota FUNAKI

35

20

46

46

0.761

0.435

5

6

Çeyrek Final

İtalya Alessio D'AGATA

Güney Kore Hwa-Woo CHO

20

35

24

24

0.833

1.458

3

6

Çeyrek Final

Güney Kore Myung-Woo CHO

İspanya Iván MAYOR

35

7

16

16

2.188

0.438

7

2

Çeyrek Final

Kolombiya Cristian MONTOYA

Nikaragua Percy MARTINEZ

35

13

19

19

1.842

0.684

10

4

1/8 Final

Güney Kore Jun-Seo KO

Peru Luis CARRASCO

35

25

43

43

0.814

0.581

5

3

1/8 Final

Japonya Shota FUNAKI

Danimarka Lukas MORTENSEN

35

31

60

60

0.583

0.517

5

5

1/8 Final

Fransa Nathan DURIEZ

İtalya Alessio D'AGATA

29

35

30

30

0.967

1.167

5

6

1/8 Final

Güney Kore Hwa-Woo CHO

Fransa Maxime PANAIA

35

33

31

31

1.129

1.065

6

4

1/8 Final

Güney Kore Myung-Woo CHO

Güney Kore Hannuri KIM

35

12

22

22

1.591

0.545

7

4

1/8 Final

İspanya Iván MAYOR

Türkiye Alptekin CANOZKAN

35

29

28

28

1.25

1.036

5

5

1/8 Final

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

Kolombiya Cristian MONTOYA

32

35

40

40

0.8

0.875

5

6

1/8 Final

Nikaragua Percy MARTINEZ

Belçika Nick ROSIER

35

27

47

47

0.745

0.574

4

3

Grup H

Türkiye Alptekin CANOZKAN

İspanya Mario MERCADER

25

13

22

22

1.136

0.591

4

3

Grup H

Türkiye Alptekin CANOZKAN

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

23

25

31

31

0.742

0.806

3

4

Grup H

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

İspanya Mario MERCADER

25

16

31

31

0.806

0.516

5

3

Grup G

Peru Luis CARRASCO

Hollanda Tom SLIKKER

18

25

48

48

0.375

0.521

2

3

Grup G

Peru Luis CARRASCO

İspanya Iván MAYOR

25

21

30

30

0.833

0.7

4

4

Grup G

İspanya Iván MAYOR

Hollanda Tom SLIKKER

25

14

32

32

0.781

0.438

4

4

Grup F

Fransa Nathan DURIEZ

Çek Cumhuriyeti ETTEL Milan

25

12

27

27

0.926

0.444

3

3

Grup F

Fransa Nathan DURIEZ

Kolombiya Cristian MONTOYA

16

25

25

25

0.64

1

4

4

Grup F

Kolombiya Cristian MONTOYA

Çek Cumhuriyeti ETTEL Milan

22

25

45

45

0.489

0.556

4

4

Grup E

Mısır Mahmoud AYMAN

Güney Kore Jun-Seo KO

22

25

31

31

0.71

0.806

3

6

Grup E

Mısır Mahmoud AYMAN

İtalya Alessio D'AGATA

24

25

34

34

0.706

0.735

6

4

Grup E

İtalya Alessio D'AGATA

Güney Kore Jun-Seo KO

20

25

22

22

0.909

1.136

6

3

Grup D

Japonya Shota FUNAKI

Danimarka Lukas MORTENSEN

25

19

32

32

0.781

0.594

4

5

Grup D

Japonya Shota FUNAKI

İspanya ADRIA GARCIA DUENAS

25

22

36

36

0.694

0.611

5

4

Grup D

İspanya ADRIA GARCIA DUENAS

Danimarka Lukas MORTENSEN

24

25

29

29

0.828

0.862

5

5

Grup C

Güney Kore Hannuri KIM

Nikaragua Percy MARTINEZ

21

25

35

35

0.6

0.714

4

3

Grup C

Nikaragua Percy MARTINEZ

Güney Kore Hannuri KIM

25

21

35

35

0.714

0.6

3

4

Sıralamaya geri dön