Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Verhoeven Açık Turnuvası - New York (USA) - 05.08.2019 - 11.08.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
SF Group C

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Belçika Roland FORTHOMME

21

35

7

7

3

5

7

11

SF Group B

Mısır Khalil DIAB

Danimarka Martin OLESEN

26

35

30

31

0.867

1.129

5

6

SF Group B

Danimarka Lukas MORTENSEN

Danimarka Martin OLESEN

25

35

40

40

0.625

0.875

3

8

SF Group B

Danimarka Lukas MORTENSEN

Mısır Khalil DIAB

35

19

52

51

0.673

0.373

4

3

SF Group B

Güney Kore Kang LEE

Danimarka Martin OLESEN

29

35

34

34

0.853

1.029

4

3

SF Group B

Güney Kore Kang LEE

Mısır Khalil DIAB

35

21

21

20

1.667

1.05

5

4

SF Group B

Güney Kore Kang LEE

Danimarka Lukas MORTENSEN

35

31

36

35

0.972

0.886

6

5

SF Group B

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

Danimarka Martin OLESEN

35

34

35

34

1

1

4

6

SF Group B

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

Mısır Khalil DIAB

35

27

45

45

0.778

0.6

5

6

SF Group B

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

Danimarka Lukas MORTENSEN

35

18

19

19

1.842

0.947

6

7

SF Group B

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

Güney Kore Kang LEE

31

35

43

43

0.721

0.814

4

7

SF Group B

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

Danimarka Martin OLESEN

28

35

41

41

0.683

0.854

4

4

SF Group B

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

Mısır Khalil DIAB

35

24

39

39

0.897

0.615

5

4

SF Group B

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

Danimarka Lukas MORTENSEN

35

32

35

34

1

0.941

6

4

SF Group B

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

Güney Kore Kang LEE

32

35

44

45

0.727

0.778

5

5

SF Group B

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

23

35

34

34

0.676

1.029

6

8

SF Group B

Vietnam Ngoc Anh Thi PHAM

Danimarka Martin OLESEN

24

35

30

31

0.8

1.129

6

11

SF Group B

Vietnam Ngoc Anh Thi PHAM

Mısır Khalil DIAB

35

28

47

46

0.745

0.609

4

3

SF Group B

Vietnam Ngoc Anh Thi PHAM

Danimarka Lukas MORTENSEN

31

35

51

52

0.608

0.673

3

4

SF Group B

Vietnam Ngoc Anh Thi PHAM

Güney Kore Kang LEE

35

27

33

33

1.061

0.818

6

6

SF Group B

Vietnam Ngoc Anh Thi PHAM

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

0

0

0

0

0

0

0

0

SF Group B

Vietnam Ngoc Anh Thi PHAM

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

27

35

32

33

0.844

1.061

4

8

SF Group B

Avusturya Arnim KAHOFER

Danimarka Martin OLESEN

25

35

26

26

0.962

1.346

8

5

SF Group B

Avusturya Arnim KAHOFER

Mısır Khalil DIAB

35

17

34

33

1.029

0.515

6

4

SF Group B

Avusturya Arnim KAHOFER

Danimarka Lukas MORTENSEN

35

27

26

25

1.346

1.08

6

3

SF Group B

Avusturya Arnim KAHOFER

Güney Kore Kang LEE

20

35

25

25

0.8

1.4

3

7

SF Group B

Avusturya Arnim KAHOFER

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

24

35

22

23

1.091

1.522

4

8

SF Group B

Avusturya Arnim KAHOFER

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

35

28

29

29

1.207

0.966

6

6

SF Group B

Avusturya Arnim KAHOFER

Vietnam Ngoc Anh Thi PHAM

35

23

26

25

1.346

0.92

6

5

SF Group B

Danimarka Dion NELIN

Danimarka Martin OLESEN

35

34

31

31

1.129

1.097

6

9

SF Group B

Danimarka Dion NELIN

Mısır Khalil DIAB

35

34

40

40

0.875

0.85

6

4

SF Group B

Danimarka Dion NELIN

Danimarka Lukas MORTENSEN

35

16

18

18

1.944

0.889

13

4

Sıralamaya geri dön