Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Guri (KOR) - 04.11.2019 - 10.11.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Fransa Jérémy BURY

Belçika Eddy MERCKX  

16

40

16

16

1

2.5

4

12

Yarı Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Fransa Jérémy BURY

20

40

15

15

1.333

2.667

7

12

Yarı Final

Güney Kore Jun-Tae KIM

Belçika Eddy MERCKX  

21

40

17

17

1.235

2.353

7

7

Çeyrek Final

İspanya Daniel SANCHEZ  

Fransa Jérémy BURY

25

40

21

21

1.19

1.905

7

6

Çeyrek Final

Güney Kore Jung-Han HEO

Türkiye Tayfun TASDEMIR

21

40

15

15

1.4

2.667

8

20

Çeyrek Final

Belçika Eddy MERCKX  

Vietnam Quyet Chien TRAN

40

28

20

20

2

1.4

7

6

Çeyrek Final

Güney Kore Jun-Tae KIM

Güney Kore Sung-Won CHOI  

40

36

31

31

1.29

1.161

6

6

1/8 Final

Vietnam Quyet Chien TRAN

Kolombiya José Juan GARCIA NUÑEZ

40

21

21

21

1.905

1

7

5

1/8 Final

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Belçika Eddy MERCKX  

29

40

22

22

1.318

1.818

6

6

1/8 Final

Güney Kore Myung-Woo CHO

Güney Kore Sung-Won CHOI  

36

40

25

25

1.44

1.6

4

5

1/8 Final

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS

Güney Kore Jun-Tae KIM

37

40

20

20

1.85

2

7

9

1/8 Final

Türkiye Murat Naci COKLU

Fransa Jérémy BURY

35

40

22

22

1.591

1.818

7

7

1/8 Final

İspanya Daniel SANCHEZ  

Türkiye Lütfi CENET

40

30

30

30

1.333

1

7

6

1/8 Final

İspanya Antonio MONTES

Türkiye Tayfun TASDEMIR

21

40

25

25

0.84

1.6

4

6

1/8 Final

Güney Kore Jae-Ho CHO

Güney Kore Jung-Han HEO

33

40

19

19

1.737

2.105

5

7

Grup H

Vietnam Cong Thanh NGUYEN

Türkiye Murat Naci COKLU

18

40

21

21

0.857

1.905

3

7

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Güney Kore Sung-Won CHOI  

25

40

13

13

1.923

3.077

6

10

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Türkiye Murat Naci COKLU

31

40

27

27

1.148

1.481

5

6

Grup H

Vietnam Cong Thanh NGUYEN

Güney Kore Sung-Won CHOI  

37

40

31

31

1.194

1.29

5

8

Grup H

Türkiye Murat Naci COKLU

Güney Kore Sung-Won CHOI  

40

36

23

23

1.739

1.565

8

7

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Vietnam Cong Thanh NGUYEN

40

16

17

17

2.353

0.941

12

4

Grup G

Vietnam Duy Trung NGUYEN

Fransa Jérémy BURY

22

40

23

23

0.957

1.739

5

7

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Danimarka Dion NELIN

40

39

21

21

1.905

1.857

9

9

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Fransa Jérémy BURY

40

17

19

19

2.105

0.895

10

3

Grup G

Vietnam Duy Trung NGUYEN

Danimarka Dion NELIN

23

40

28

28

0.821

1.429

5

6

Grup G

Fransa Jérémy BURY

Danimarka Dion NELIN

40

29

26

26

1.538

1.115

11

6

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Vietnam Duy Trung NGUYEN

40

17

21

21

1.905

0.81

11

4

Grup F

Türkiye Can CAPAK

Güney Kore Jun-Tae KIM

19

40

35

35

0.543

1.143

2

6

Grup F

Güney Kore Jae-Ho CHO

Güney Kore Haeng-Jik KIM

40

24

17

17

2.353

1.412

8

5

Grup F

Güney Kore Jae-Ho CHO

Güney Kore Jun-Tae KIM

40

24

23

23

1.739

1.043

6

4

Grup F

Türkiye Can CAPAK

Güney Kore Haeng-Jik KIM

40

29

26

26

1.538

1.115

9

6

Grup F

Güney Kore Haeng-Jik KIM

Güney Kore Jun-Tae KIM

37

40

28

28

1.321

1.429

7

10

Sıralamaya geri dön