Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - LG U+ Cup 3-Cushion Masters - Hanam (KOR) - 05.09.2019 - 08.09.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Türkiye Semih SAYGINER  

Güney Kore Myung-Woo CHO

16

40

17

17

0.941

2.353

4

12

Yarı Final

Güney Kore Jae-Ho CHO

Türkiye Semih SAYGINER  

35

19

10

10

3.5

1.9

10

19

Yarı Final

Güney Kore Myung-Woo CHO

Türkiye Tayfun TASDEMIR

40

25

17

17

2.353

1.471

9

6

Çeyrek Final

Türkiye Semih SAYGINER  

Vietnam Quyet Chien TRAN

40

31

21

21

1.905

1.476

7

6

Çeyrek Final

Güney Kore Jung-Han HEO

Güney Kore Jae-Ho CHO

31

40

17

17

1.824

2.353

8

10

Çeyrek Final

İtalya Marco ZANETTI  

Türkiye Tayfun TASDEMIR

36

40

22

22

1.636

1.818

7

5

Çeyrek Final

Belçika Eddy MERCKX  

Güney Kore Myung-Woo CHO

26

40

19

19

1.368

2.105

5

10

Grup D

Güney Kore Haeng-Jik KIM

İtalya Marco ZANETTI  

32

40

20

20

1.6

2

4

10

Grup D

Güney Kore Myung-Woo CHO

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

40

18

16

16

2.5

1.125

9

4

Grup C

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Güney Kore Bong-Chul KIM

40

38

22

22

1.818

1.727

5

8

Grup C

Hollanda Dick JASPERS  

Güney Kore Jung-Han HEO

33

40

23

23

1.435

1.739

9

12

Grup B

Türkiye Semih SAYGINER  

Belçika Eddy MERCKX  

40

24

15

15

2.667

1.6

8

8

Grup B

Güney Kore Choong-Bok LEE

İspanya Daniel SANCHEZ  

29

40

18

18

1.611

2.222

5

7

Grup A

Vietnam Quyet Chien TRAN

Güney Kore Jae-Ho CHO

34

40

16

16

2.125

2.5

5

12

Grup A

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Güney Kore Wan-Young CHOI

40

19

19

19

2.105

1

6

3

Grup D

Güney Kore Haeng-Jik KIM

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

40

32

26

26

1.538

1.231

8

8

Grup D

İtalya Marco ZANETTI  

Güney Kore Myung-Woo CHO

16

40

18

18

0.889

2.222

5

11

Grup C

Hollanda Dick JASPERS  

Güney Kore Bong-Chul KIM

40

20

21

21

1.905

0.952

14

4

Grup C

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Güney Kore Jung-Han HEO

40

34

23

23

1.739

1.478

8

11

Grup B

Belçika Eddy MERCKX  

İspanya Daniel SANCHEZ  

40

23

19

19

2.105

1.211

10

8

Grup B

Türkiye Semih SAYGINER  

Güney Kore Choong-Bok LEE

40

23

19

19

2.105

1.211

10

5

Grup A

Güney Kore Jae-Ho CHO

Güney Kore Wan-Young CHOI

40

12

19

19

2.105

0.632

11

4

Grup A

Vietnam Quyet Chien TRAN

Güney Kore Sung-Won CHOI  

40

35

21

21

1.905

1.667

10

8

Grup D

Güney Kore Haeng-Jik KIM

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

40

32

26

26

1.538

1.231

8

8

Grup D

İtalya Marco ZANETTI  

Güney Kore Myung-Woo CHO

16

40

18

18

0.889

2.222

5

11

Grup C

Hollanda Dick JASPERS  

Güney Kore Bong-Chul KIM

40

20

21

21

1.905

0.952

14

4

Grup C

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Güney Kore Jung-Han HEO

40

34

23

23

1.739

1.478

8

11

Grup B

Belçika Eddy MERCKX  

İspanya Daniel SANCHEZ  

40

23

19

19

2.105

1.211

10

8

Grup B

Türkiye Semih SAYGINER  

Güney Kore Choong-Bok LEE

40

19

19

19

2.105

1

10

5

Grup A

Güney Kore Jae-Ho CHO

Güney Kore Wan-Young CHOI

40

12

19

19

2.105

0.632

11

4

Grup A

Vietnam Quyet Chien TRAN

Güney Kore Sung-Won CHOI  

40

35

21

21

1.905

1.667

10

8

Grup D

İtalya Marco ZANETTI  

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

40

21

15

15

2.667

1.4

14

5

Sıralamaya geri dön