Maçlar Karambol Bilardo

 

Karambol - Kulüpler Avrupa Şampiyonası - Soissons (FRA) - 05.04.2013 - 07.04.2013

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri

Almanya Thomas NOCKEMANN  (BOCHUM)

Belçika Patrick NIESSEN  (ETIKON)

250

250

4

4

62.5

62.5

174

114

Final (1-Cushion)

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN    (ETIKON)

Almanya Fabian BLONDEEL  (BOCHUM)

150

71

11

11

13.64

6.45

64

30

Almanya Ludger HAVLIK  (BOCHUM)

Hollanda Henri TILLEMAN  (ETIKON)

0

300

1

1

0

300

0

300

Semi Final (71/2)

Fransa Jean François FLORENT  (RONCHIN)

Almanya Thomas NOCKEMANN  (BOCHUM)

189

250

9

9

21

27.78

60

84

Almanya Ludger HAVLIK  (BOCHUM)

Fransa Brahim DJOUBRI  (RONCHIN)

300

158

9

9

33.33

17.56

240

97

Semi Final (1-Cushion)

Almanya Fabian BLONDEEL  (BOCHUM)

Fransa Bernard VILLIERS  (RONCHIN)

150

98

11

11

13.64

8.91

70

49

Çek Cumhuriyeti Pavel BOHM  (ANAG)

Hollanda Henri TILLEMAN  (ETIKON)

300

14

5

5

60

2.8

218

9

Semi Final (1-Cushion)

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN    (ETIKON)

Çek Cumhuriyeti Janis ZIOGAS  (ANAG)

150

45

7

7

21.43

6.43

58

17

Semi Final (71/2)

Belçika Patrick NIESSEN  (ETIKON)

Çek Cumhuriyeti Marek FAUS  (ANAG)

250

0

1

1

250

0

250

0

Cadre 71/2

Belçika Patrick NIESSEN  (ETIKON)

Fransa Patrick DUPONT  (SOISSONS)

250

250

8

8

31.25

31.25

116

71

1 Bant

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN    (ETIKON)

Fransa Alain REMOND  (SOISSONS)

150

103

14

14

10.71

7.36

47

47

Cadre 47/2

Fransa Pierre SOUMAGNE  (SOISSONS)

Hollanda Henri TILLEMAN  (ETIKON)

147

300

5

5

29.4

60

141

202

Cadre 47/2

Almanya Ludger HAVLIK  (BOCHUM)

Yunanistan Nicolas GERASSIMOPOULOS  (ANDERNOS)

214

300

7

7

30.57

42.86

147

123

1 Bant

Almanya Fabian BLONDEEL  (BOCHUM)

Fransa Bernard BAUDOIN  (ANDERNOS)

150

53

11

11

13.64

4.82

69

23

Cadre 71/2

Almanya Thomas NOCKEMANN  (BOCHUM)

Belçika Peter DE BACKER  (ANDERNOS)

250

62

4

4

62.5

15.5

183

31

Cadre 71/2

Fransa Jean François FLORENT  (RONCHIN)

Belçika Patrick NIESSEN  (ETIKON)

211

250

11

11

19.18

22.73

103

122

1 Bant

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN    (ETIKON)

Fransa Bernard VILLIERS  (RONCHIN)

150

117

11

11

13.64

10.64

55

27

Cadre 47/2

Hollanda Henri TILLEMAN  (ETIKON)

Fransa Brahim DJOUBRI  (RONCHIN)

300

107

5

5

60

21.4

141

50

Cadre 71/2

Çek Cumhuriyeti Marek FAUS  (ANAG)

Almanya Thomas NOCKEMANN  (BOCHUM)

219

250

6

6

36.5

41.67

131

131

1 Bant

Çek Cumhuriyeti Janis ZIOGAS  (ANAG)

Almanya Fabian BLONDEEL  (BOCHUM)

119

150

24

24

4.96

6.25

41

26

Cadre 47/2

Çek Cumhuriyeti Pavel BOHM  (ANAG)

Almanya Ludger HAVLIK  (BOCHUM)

67

300

2

2

33.5

150

67

292

1 Bant

Fransa Alain REMOND  (SOISSONS)

Fransa Bernard VILLIERS  (RONCHIN)

150

112

15

15

10

7.47

25

39

Cadre 71/2

Fransa Jean François FLORENT  (RONCHIN)

Fransa Patrick DUPONT  (SOISSONS)

250

211

10

10

25

21.1

64

80

Cadre 47/2

Fransa Brahim DJOUBRI  (RONCHIN)

Fransa Pierre SOUMAGNE  (SOISSONS)

300

235

5

5

60

47

292

136

Cadre 71/2

Çek Cumhuriyeti Marek FAUS  (ANAG)

Belçika Peter DE BACKER  (ANDERNOS)

250

154

9

9

27.78

17.11

117

84

1 Bant

Çek Cumhuriyeti Janis ZIOGAS  (ANAG)

Fransa Bernard BAUDOIN  (ANDERNOS)

150

141

43

43

3.49

3.28

31

20

Cadre 47/2

Çek Cumhuriyeti Pavel BOHM  (ANAG)

Yunanistan Nicolas GERASSIMOPOULOS  (ANDERNOS)

300

163

15

15

20

10.87

178

47

Sıralamaya geri dön