VİDEOLAR Karambol Bilardo

 

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR)

Full Replay : Final - Haeng-Jik KIM (KOR) vs Eddy MERCKX (BEL) vs Semih SAYGINER (TUR) vs Jae-Ho CHO (KOR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Get Adobe Flash player
  • Görülme sayısı: 11705 Süre 104' 19''
  • Tarih

Geriye dön

  • Yeni eklenenler

Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Final - Haeng-Jik KIM (KOR) vs Eddy MERCKX (BEL) vs Semih SAYGINER (TUR) vs Jae-Ho CHO (KOR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 11705 Süre: 104' 19''

Tarih 22.09.2019 18:19
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Semi Final - Jae-Ho CHO (KOR) vs Haeng-Jik KIM (KOR) vs Quyet Chien TRAN (VIE) vs Daniel SANCHEZ (ESP). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 1572 Süre: 110' 58''

Tarih 22.09.2019 14:38
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Semi Final - Eddy MERCKX (BEL) vs Dae-Hyeon JANG (KOR) vs Ji-Hun AHN (KOR) vs Semih SAYGINER (TUR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 1048 Süre: 101' 54''

Tarih 22.09.2019 13:02
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Quarter Final Match D - Quyet Chien TRAN (VIE) vs Hyung-Mook LIM (KOR) vs Roland FORTHOMME (BEL) vs Ji-Hun AHN (KOR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 1531 Süre: 102' 49''

Tarih 21.09.2019 17:50
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Quarter Final Match C - Sung-Won CHOI (KOR) vs Haeng-Jik KIM (KOR) vs Jae-Ho CHO (KOR) vs Wan-Young CHOI (KOR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 2069 Süre: 117' 58''

Tarih 21.09.2019 16:55
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Quarter Final Match A - Dion NELIN (DNK) vs Dae-Hyeon JANG (KOR) vs Daniel SANCHEZ (ESP) vs Dick JASPERS (NLD). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 1024 Süre: 103' 7''

Tarih 21.09.2019 12:23
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : 2nd Consolation Match B - Haeng-Jik KIM (KOR) vs Dick JASPERS (NLD) vs Tayfun TASDEMIR (TUR) vs Jérémy BURY (FRA). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 392 Süre: 116' 45''

Tarih 21.09.2019 07:49
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : 1st Consolation Match D - Marco ZANETTI (ITA) vs Dick JASPERS (NLD) vs Chang-Hoon SEO (KOR) vs Lütfi CENET (TUR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 397 Süre: 101' 49''

Tarih 21.09.2019 02:26
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : 1st Consolation Match A - Jung-Han HEO (KOR) vs Myung-Woo CHO (KOR) vs Tayfun TASDEMIR (TUR) vs Hui-Dong KIM (KOR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 769 Süre: 112' 6''

Tarih 20.09.2019 14:21
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Last 32 Match H - Torbjörn BLOMDAHL (SWE) vs Dick JASPERS (NLD) vs Wan-Young CHOI (KOR) vs In-Won KANG (KOR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 945 Süre: 107' 31''

Tarih 20.09.2019 14:08
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Last 32 Match B - Jae-Ho CHO (KOR) vs Jung-Han HEO (KOR) vs Daniel SANCHEZ (ESP) vs Hui-Dong KIM (KOR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 467 Süre: 497' 19''

Tarih 20.09.2019 13:59
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Last 32 Match G - Dion NELIN (DNK) vs Jérémy BURY (FRA) vs Tayfun TASDEMIR (TUR) vs Ji-Hun AHN (KOR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 375 Süre: 109' 44''

Tarih 20.09.2019 11:08
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Last 32 Match A - Semih SAYGINER (TUR) vs Myung-Woo CHO (KOR) vs Nikos POLYCHRONOPOULOS (GRC) vs Dae-Hyeon JANG (KOR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 888 Süre: 272' 56''

Tarih 20.09.2019 10:22
Video

3 Bant - Survival 3C Masters - Seoul (KOR) - 19.09.2019 - 22.09.2019

Full Replay : Last 32 Match E - Murat Naci COKLU (TUR) vs Sameh SIDHOM (EGY) vs Chang-Hoon SEO (KOR) vs Hyung-Mook LIM (KOR). 60 points distributed in total / 90 minutes (Production MBC Sports+)

Görülme sayısı: 292 Süre: 103' 5''

Tarih 19.09.2019 20:28