Nieuws Carambole Biljart

 

Carambole Biljart - Algemeen - Kozoom Interview (TUR)

Turkse voorzitter Ersan Ercan: een gelukkig mens met nieuw centrum

Gepost door op 22 november 2021

Turkse voorzitter Ersan Ercan: een gelukkig mens met nieuw centrum

Turkse federatie
© De Turkse voorzitter Ersan Ercan temidden van spelers en speelsters in het nieuwe biljartcentrum van de federatie

Het Turkse boegbeeld Ersan Ercan van alle biljarters in zijn land is ruim een maand geleden voor de derde keer gekozen tot voorzitter van de Turkse biljartfederatie. Hij heeft zijn droom, de verwezenlijking van de nieuwe Turkse biljartfaciliteit, waar hij lange tijd aan heeft gewerkt, waarheid gemaakt. Het multifunctionele biljartcentrum is vorige week in gebruik genomen. De minister van Sport, Mehmet Muharrem Kasapoğlu woonde de opening bij van het 'International Tournament Complex' en de 'Federation Service Building'.

Kozoom verslaggeefster Emel Çoklu hield een kort interview met Ersan Ercan, de voorzitter van de federatie, over het nieuwe termijnvoorzitterschap, het biljartcomplex en de medailles die deze weken werden gewonnen door Turkse biljarters.

Kozoom/Emel Çoklu: Allereerst gefeliciteerd met uw nieuwe voorzitterschap en met de opening van de biljartfaciliteit. Wat is uw reactie en commentaar?
Ersan Ercan: Dank je wel. Ik ben voor de derde keer verkozen en we hebben dit nieuwe tijdperk gekroond met onze nieuwe faciliteit. Ik hoop dat beide een gunstige invloed zullen hebben op onze biljart gemeenschap.

Kozoom/EÇ: Het is een groot succes, dat met hard werken en voorbereiden de nieuwe faciliteit is verwezenlijkt.
Ersan Ercan: We hebben de modernste biljartfaciliteit ter wereld en hebben nu een prachtig onderkomen. Deze faciliteit is zowel een locatie waar we nationale en internationale toernooien zullen houden als het servicegebouw van onze federatie. Het is een complex dat we hebben gebouwd op een oppervlakte van 2500 vierkante meter, met alle comfort voor de sporters in gedachten. Bij het ontwerp is rekening gehouden met alle details, van de sporthal tot de foyer, van het cafetaria tot de kleedkamers, tot de perszaal. De eerste fase is met succes afgerond en natuurlijk hebben we ook zaken gezien die nog moeten worden verbeterd. We streven ernaar om in het nieuwe jaar door het nog completer te maken.

Kozoom/EÇ: Hoe hebt u het eerste toernooi ervaren dat in het centrum is gehouden?
Ersan Ercan: Het waren plezierige en opwindende wedstrijden. Can Çapak is de eerste kampioen geworden in onze nieuwe faciliteit. In de komende weken en maanden worden er dames-, jeugd- en veteranencompetities gespeeld en daarna de 2e en 3e fase van het Turks poolkampioenschap. In december zullen we het jaar hebben afgesloten met de slotetappe van het Turks kampioenschap driebanden. Ik geniet er intens van om onze biljarters hier te ontmoeten en toernooien te spelen in ons eigen huis. Dezelfde feedback krijgen we van onze spelers.

Kozoom/EÇ: Met uw nieuwe voorzitterschap vallen ook nieuwe successen van onze spelers samen. Wat vindt u van de medailles die onze Turkse biljarters hebben gewonnen op het Europees kampioenschap poolbiljart dat vorige week in Antalya werd gehouden en de World Cup in Veghel vorige week?
Ersan Ercan: De nieuwe termijn is goed gestart. In november werden vier internationale medailles gehaald. Eylul Kibaroğlu won een gouden en een bronzen medaille op het Europees kampioenschap pool, Ibrahim Vatansever won 1 bronzen en Tayfun Taşdemir won brons in de World Cup in Veghel. Deze vier belangrijke medailles in de eerste internationale toernooien na de pandemie maakten ons erg gelukkig. We zijn goed begonnen en ik hoop dat onze nationale trots ons zal blijven verrijken met successen.

Emel Coclu: Heel erg bedankt dat je de tijd voor ons hebt genomen. Wij wensen u veel succes in uw nieuwe termijn als voorzitter.

De Turkse biljartvoorzitter op zijn nieuwe kantoor in het centrum.

\

 

Terug naar al het nieuws

Opmerkingen

Plaats als eerste een opmerking

Plaats een nieuwe opmerking

Log in of registreer nu om een opmerking achter te laten

Forgot your password?

Hebt u nog geen account ?

Registreer uzelf gratis op Kozoom om in te kunnen loggen op de website. Dit heeft u nodig om gratis livestreams te bekijken maar ook als u zelf iets wil posten in bijv het forum.

Zodra u een account heeft, krijgt u de mogelijkheid om een Premium Pass aan te schaffen die u onbeperkte toegang geeft tot alle gedeeltes van de website, bijvoorbeeld toegang tot de exclusieve livestreams en het ruime video archief.

Word lid van Kozoom