Nieuws Carambole Biljart

 

Carambole Biljart - Driebanden - Wereldbeker - Antalya (TUR)

Wie gaan de Turkse zilvervloot stoppen?

Gepost door op 15 februari 2012

Wie gaan de Turkse zilvervloot stoppen?

© Kozoom foto

ANTALYA – De Fransman Joel Switala, die geen World Cup overslaat, staat vanmorgen aan de aftrap van de derde dag, de gerenommeerde Turk Yilmaz Özcan, de Spanjaard José-Maria Mas, de Koreaan In-Won Kang, de Turk Can Capak, de Duitser Ronny Lindemann en nog veel andere bekende spelers uit het driebandencircuit.

Met 72 spelers, van wie er vooral nog veel uit het thuisland komen, wordt vandaag gestreden om 24 plaatsen in de laatste kwalificatieronde. De grote vraag is nu natuurlijk: Wie van de buitenlandse spelers gaat de Turkse invasie uit de openingsdagen stoppen?

Morgen (donderdag) in de laatste ronde komen nog 24 spelers in het toernooi, zodat met 48 wordt gespeeld om 12 plaatsen in het hoofdtoernooi.

Vandaag zijn de wedstrijden op Kozoom alleen te volgen voor leden met een Premium pas. Wij hebben voor u genoteerd welke partijen u kunt zien.

Het programma voor vandaag (woensdag):

10.00 uur:
Groep A (Kozoom): Joel Switala (Fr)-Emre Dursun (Tr)
Groep B (Kozoom): Bülent Özdemir (Tr)-Eren Uzun (Tr)
Groep C (Kozoom): José-Maria Mas (Sp)-Yilmaz Özcan (Tr)
Groep D (Kozoom): In-Won Kang (Kr)-Manol Minaoglu (Tr)
Groep E: Can Capak (Tr)-Ahmet Yücel Özcan (Tr)
Groep F: Herbert Thuer (Oos)-Nalle Olsson (Zwe)
Groep G: Ragai Henri (Eg)-Stepan Kohout (Tsj)
Groep H: Vasco Gomes (Port)-Semsettin Azimli (Tr)
Groep I: Carlos Crespo (Sp)-Metin Günbatti (Tr)
Groep J: Koray Kirman (Tr)-Ekrem Beyaz (Tr)
Groep K: Ronny Lindemann (Dui)-Savas Gungor (Tr)
Groep L: Claus Foge (Den)-Muammer Rahmet (Tr)

12.00 uur:
Groep M (Kozoom): Sylvia Eckel (Ned)-Hayri Akgun (Tr)
Groep N (Kozoom): Hakan Incekara (Tr)-Hamit Akkaya (Tr)
Groep O (Kozoom): Hamet Mohssen (Den)-Birol Uymaz (Tr)
Groep P (Kozoom): Frank Spruzina (Den)-Serdar Bas (Tr)
Groep Q: Murat Tüzül (Tr)-Christian Zöllner (Dui)
Groep R: Erkan Akti (Tr)-Umit Turkmen (Tr)
Groep S: Tapio Soinisalo (Fin)-Myung Woo Cho (Kor)
Groep T: Ahmet Alp (Tr)-Gokhan Salman (Tr)
Groep U: Pascal Claus (Bel)-Volkan Cimentepe (Tr)
Groep V: Jan Hudak (Tsj)-Yalcin Caliskan (Tr)
Groep W: Joke Breur (Ned)-Umit Demircan (Tr)
Groep X: Pedro Pais (Por)-Mehmet Aksoy (Tr)

14.00 uur:
Groep A (Kozoom): Jean Paul de Bruijn (Ned)
Groep B (Kozoom): Jean van Erp (Ned)
Groep C (Kozoom): Emilio Sciacca (Ita)
Groep D: Gerhard Kostistansky (Oos)
Groep E: Oswald Luksch (Oos)
Groep F: Savas Bulut (Tr)
Groep G: Glenn Hofman (Ned)
Groep H: Michael Nilsson (Zwe)
Groep I: Pierre Soumagne (Fra)
Groep J: Christian Rudolph (Dui)
Groep K: David Pennör (Zwe)
Groep L (Kozoom): Barry van Beers (Ned)

16.00 uur:
Groep M (Kozoom): Peter Ceulemans (Bel)
Groep N (Kozoom): Riad Nady (Eg)
Groep O (Kozoom): Kostas Papakonstantinou (Gri)
Groep P: Jean Reverchon (Fr)
Groep Q: Manuel Rui Costa (Por)
Groep R: Haeng Jik Kim (Kor)
Groep S: Radek Novak (Tsj)
Groep T: Jaroslav Korec (Tsj)
Groep U: Therese Klompenhouwer (Ned)
Groep V: Dave Christiani (Ned)
Groep W: Khaled Salem (Eg)
Groep X (Kozoom): Vaegelis Moulos (Gr)

18.00 en 20.00 uur: laatste groepswedstrijden.
18.00 (Kozoom)
Jean Paul de Bruijn
Jean van Erp
David Pennör
Barry van Beers

20.00 (Kozoom)
Peter Ceulemans
Riad Nady
Khaled Salem
Vaegelis Moulos

Terug naar al het nieuws

Opmerkingen

Plaats als eerste een opmerking

Plaats een nieuwe opmerking

Log in of registreer nu om een opmerking achter te laten

Forgot your password?

Hebt u nog geen account ?

Registreer uzelf gratis op Kozoom om in te kunnen loggen op de website. Dit heeft u nodig om gratis livestreams te bekijken maar ook als u zelf iets wil posten in bijv het forum.

Zodra u een account heeft, krijgt u de mogelijkheid om een Premium Pass aan te schaffen die u onbeperkte toegang geeft tot alle gedeeltes van de website, bijvoorbeeld toegang tot de exclusieve livestreams en het ruime video archief.

Word lid van Kozoom