Speler Carambole Biljart

 
Julien FLORENT
Frankrijk Julien FLORENT

Verjaardag

  • 19 mei 1987

Clubs

BCCO Ronchin

Disciplines

  • Libre
  • AK 47/2
  • AK 71/2
  • Bandstoten
  • Driebanden
  • AK 47/1

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
12 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 11-11-22
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Andernos (FRA) 22-10-22
11 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Andernos-les-Bains (FRA) 07-10-22
14 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Golbey (FRA) 16-09-22
17 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Montbrison (FRA) 05-06-22
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde4 Team Douarnenez (FRA) 07-05-22
6 AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 23-04-22
10 AK 47/1 Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 21-04-22
15 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 18-04-22
7 Libre Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 16-04-22
7 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Saint-Pierre-des-Corps (FRA) 01-04-22
8 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Dijon (FRA) 04-03-22
10 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 18-02-22
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde3 Team Ronchin (FRA) 29-01-22
23 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Courbevoie (FRA) 07-01-22
7 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Nice (FRA) 10-12-21
19 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 12-11-21
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde2 Team Andernos (FRA) 05-11-21
9 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Montbrison (FRA) 22-10-21
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde1 Team Douai (FRA) 16-10-21
14 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Soissons (FRA) 21-02-20
9 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Dreux (FRA) 06-02-20
24 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 31-01-20
9 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Nice (FRA) 10-01-20
14 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Dijon (FRA) 15-11-19
12 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 25-10-19
3 Seriespel Frans Kampioenschap D2 Team (FRA) 22-06-19
6 AK 47/2 Frans Kampioenschap N1 Individueel Ronchin (FRA) 05-04-19
21 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Soissons (FRA) 22-03-19
11 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 11-01-19
16 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 02-11-18
43 Driebanden FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 13-10-17
20 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 13-01-17
4 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 4 Team Andernos (FRA) 19-03-16
4 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 3 Team Soissons (FRA) 31-01-16
4 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Ecully (FRA) 19-12-15
17 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Schiltigheim (FRA) 11-12-15
3 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Ronchin (FRA) 22-11-15
24 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Angers (FRA) 06-11-15
19 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Saint-Quentin (FRA) 16-10-15
18 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 25-09-15
5 Libre Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 16-05-15
29 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 28-03-15
6 Libre Frans Kampioenschap Masters Kwalificaties Individueel Ronchin (FRA) 14-02-15
16 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 10-01-15
4 AK 47/2 Frans Kampioenschap N1 Individueel Ozoir-la-Ferrière (FRA) 18-04-14
9 Libre Frans Kampioenschap Masters Kwalificaties Individueel Ronchin (FRA) 15-03-14
6 AK 47/2 Frans Kampioenschap N1 Individueel Lyon (FRA) 25-05-13
4 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Soissons (FRA) 05-04-13
2 Seriespel EK Clubteams Kwalificatie Team Ronchin (FRA) 09-02-13