Speler Carambole Biljart

 
Xavier GRETILLAT
Zwitserland Xavier GRETILLAT

Verjaardag

  • 18 april 1973

Clubs

Académie Lausannoise de billard

Disciplines

  • Bandstoten
  • AK 47/1
  • AK 47/2
  • AK 71/2
  • Libre
  • Driebanden
  • Seriespel
  • Triathlon

Materiaal

Sponsors

  • Layani

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
10 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
W AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
9 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
4 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde4 Team Oissel (FRA) 20-04-19
4 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde3 Team Chartres (FRA) 17-02-19
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde1 Team Ronchin (FRA) 11-11-18
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Chartres (FRA) 28-04-18
6 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Bochum (GER) 20-04-18
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Oissel (FRA) 24-02-18
3 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Finale Team Chartres (FRA) 17-06-17
7 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 05-05-17
12 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 29-04-17
5 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Prague (CZE) 07-04-17
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde4 Team Ronchin (FRA) 26-03-17
21 Driebanden Wereldkampioenschap Landenteams Team Viersen (GER) 09-03-17
5 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde3 Team Montbrison et Douarnenez (FRA) 29-01-17
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde2 Team Douarnenez (FRA) 04-12-16
10 Driebanden Lausanne Billard Masters Individueel Lausanne (SUI) 02-12-16
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 1 Team Chartres (FRA) 19-03-16
W Seriespel Finale Frans Kampioenschap Topteams D1 Team Oissel (FRA) 22-05-15
19 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 01-05-15
W AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 27-04-15
11 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-15
3 Bandstoten Wereldkampioenschap Individueel Saint Brevin (FRA) 02-10-14
2 Seriespel Finale Frans Kampioenschap Topteams D1 Team Chartres (FRA) 16-05-14
5 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Ronchin (FRA) 11-04-14
W Seriespel Play offs Team Bochum (GER) 05-04-14
2 Bandstoten Euro Grand Prix Individueel Hoogeveen (NED) 21-02-14
W Triathlon ANAG BILLIARD CUP Individueel Olomouc (CZE) 04-10-13
W Seriespel Finale Frans Kampioenschap Topteams D1 Team Soissons (FRA) 14-06-13
10 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 20-04-13
8 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 18-04-13
7 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 16-04-13
4 Seriespel EK Clubteams Kwalificatie Team Haarlo (NED) 09-02-13
5 Triathlon ANAG BILLIARD CUP Individueel Olomouc (CZE) 05-10-12
3 Seriespel Finale Frans Kampioenschap Topteams D1 Team Soissons (FRA) 01-06-12
4 Seriespel Kwalificatie EK Club Teams Team Bochum (GER) 04-02-12
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Seriespel Groep 2 Team (FRA) 01-01-12
15 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Cervera (ESP) 22-11-11
W Seriespel 1. Mehrkampfliga Ronde 1 Team (GER) 15-10-11
5 Seriespel ANAG BILLIARD CUP Individueel (CZE) 11-10-11
6 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Haarlo (NED) 18-05-11
4 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Haarlo (NED) 18-05-11
8 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Haarlo (NED) 18-05-11
4 Seriespel EK Clubteams Kwalificatie Team CENTELLES (ESP) 09-04-11
2 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Llinars del Valles (ESP) 20-04-10
2 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Ronchin (FRA) 03-03-10
29 Driebanden Wereldkampioenschap Individueel Lausanne (SUI) 11-11-09
18 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Herten (GER) 09-09-09
2 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Athens (GRE) 14-07-09