Speler Carambole Biljart

 
Grégory LE DEVENTEC
Frankrijk Grégory LE DEVENTEC

Verjaardag

  • 4 februari 1982

Clubs

Douarnenez Sport Billard

Disciplines

  • AK 47/2
  • Libre
  • Bandstoten
  • 5 Pins
  • Driebanden
  • AK 47/1
  • Carambole

Sponsors

  • Layani
  • Karma

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 4 Team Andernos et Saint-Quentin (FRA) 27-02-20
W Bandstoten FFB Toernooi Individueel Dreux (FRA) 06-02-20
2 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 31-01-20
18 Driebanden FFB Toernooi Individueel Mâcon (FRA) 24-01-20
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 3 Team Laxou et Douarnenez (FRA) 16-01-20
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde2 Team Andernos (FRA) 04-01-20
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Andernos et Douarnenez (FRA) 05-12-19
19 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Dijon (FRA) 15-11-19
38 Driebanden Wereldbeker Individueel Guri (KOR) 04-11-19
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Saint-Quentin et Laxou (FRA) 17-10-19
13 Driebanden FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 11-10-19
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Finale Team Douarnenez (FRA) 21-06-19
7 Driebanden Frans Kampioenschap Masters Individueel Les Herbiers (FRA) 07-06-19
W Driebanden Frans Kampioenschap D2 Team Andernos (FRA) 24-05-19
3 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Chartres (FRA) 17-05-19
19 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde4 Team Douarnenez (FRA) 20-04-19
7 Driebanden FFB Toernooi Individueel Courbevoie (FRA) 22-02-19
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde3 Team Soissons (FRA) 17-02-19
2 Driebanden FFB Toernooi Individueel Nice (FRA) 26-01-19
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde2 Team Andernos (FRA) 20-01-19
10 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 11-01-19
19 Driebanden FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 17-11-18
10 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 02-11-18
127 Driebanden Wereldbeker Individueel La Baule (FRA) 22-10-18
W Driebanden FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 12-10-18
109 Driebanden Wereldbeker Individueel Ho Chi Minh (VIE) 21-05-18
3 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel St Dizier (FRA) 11-05-18
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 4 Team Oissel et Douarnenez (FRA) 28-04-18
W Seriespel Europese Beker Clubteams Team Bochum (GER) 20-04-18
3 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 06-04-18
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 3 Team Soissons et Chartres (FRA) 24-02-18
20 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 19-01-18
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 2 Team Châtillon et Oissel (FRA) 13-01-18
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 1 Team Douarnenez et Chartres (FRA) 18-11-17
12 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-11-17
91 Driebanden Wereldbeker Individueel La Baule (FRA) 23-10-17
21 Driebanden FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 13-10-17
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Finale Team Chartres (FRA) 17-06-17
8 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 22-05-17
15 Driebanden Frans Kampioenschap Multi Individueel Ronchin (FRA) 20-05-17
16 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 29-04-17
20 Driebanden FFB Toernooi Individueel Franconville (FRA) 14-04-17
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde4 Team Ronchin (FRA) 26-03-17
17 Driebanden FFB Toernooi Individueel Rouen (FRA) 17-03-17
13 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-03-17
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde3 Team Montbrison et Douarnenez (FRA) 29-01-17
13 Driebanden FFB Toernooi Individueel Cestas (FRA) 20-01-17
5 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 13-01-17
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde2 Team Douarnenez (FRA) 04-12-16