Speler Carambole Biljart

 
Johann PETIT
Frankrijk Johann PETIT

Verjaardag

  • 27 juni 1975

Clubs

Oissel

Disciplines

  • AK 71/2
  • AK 47/1
  • Bandstoten
  • AK 47/2
  • Driebanden
  • Libre
  • Carambole

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
3 AK 71/2 Classic Race Challenge Individueel Andernos (FRA) 09-07-21
2 AK 47/2 Classic Race Challenge Individueel Andernos (FRA) 26-03-21
7 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Soissons (FRA) 21-02-20
W AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 07-02-20
18 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Dreux (FRA) 06-02-20
17 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 31-01-20
W AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Nice (FRA) 10-01-20
5 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Ecully (FRA) 29-11-19
5 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Dijon (FRA) 15-11-19
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde1 Team Andernos (FRA) 02-11-19
10 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 25-10-19
3 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Finale Team Douarnenez (FRA) 21-06-19
5 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Chartres (FRA) 17-05-19
8 Libre Frans Kampioenschap Masters Individueel Dijon (FRA) 10-05-19
3 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde4 Team Oissel (FRA) 20-04-19
11 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 13-04-19
3 AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Douai (FRA) 05-04-19
10 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Soissons (FRA) 22-03-19
12 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Nice (FRA) 22-02-19
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde3 Team Chartres (FRA) 17-02-19
4 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde2 Team Châtillon (FRA) 20-01-19
2 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 11-01-19
10 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 14-12-18
11 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Châtillon (FRA) 24-11-18
4 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde1 Team Ronchin (FRA) 11-11-18
11 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 02-11-18
12 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Châtillon (FRA) 19-10-18
3 AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Soissons (FRA) 25-05-18
14 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel St Dizier (FRA) 11-05-18
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Chartres (FRA) 28-04-18
3 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Bochum (GER) 20-04-18
5 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 06-04-18
6 AK 47/1 Frans Kampioenschap Masters Individueel Mâcon (FRA) 16-03-18
12 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Montbrison (FRA) 09-03-18
4 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Oissel (FRA) 24-02-18
17 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Dijon (FRA) 09-02-18
23 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 19-01-18
2 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 08-12-17
13 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-11-17
9 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Ecully (FRA) 20-10-17
11 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel La Garde (FRA) 29-09-17
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Finale Team Chartres (FRA) 17-06-17
7 AK 47/1 Frans Kampioenschap Masters Individueel Oissel (FRA) 02-06-17
8 AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 24-05-17
15 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 22-05-17
11 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 05-05-17
20 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 29-04-17
7 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Saint Dizier (FRA) 31-03-17
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde4 Team Oissel (FRA) 26-03-17