Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Porto (POR) - 18-07-16 t/m 24-07-16

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

België Frédéric CAUDRON  

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

25

16

16

2.5

1.563

10

7

Halve Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Italië Marco ZANETTI  

40

37

25

25

1.6

1.48

9

8

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON  

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

23

12

12

3.333

1.917

13

4

Kwartfinale

Italië Marco ZANETTI  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

42

41

19

19

2.211

2.158

6

9

Kwartfinale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

40

38

17

17

2.353

2.235

8

9

Kwartfinale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Nederland Dick JASPERS  

40

18

13

13

3.077

1.385

11

5

Kwartfinale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

40

39

29

29

1.379

1.345

5

7

Achtste Finale

Zuid-Korea Hyung-Kon KIM

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

39

40

20

20

1.95

2

9

8

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

Zuid-Korea Jung-Han HEO

40

36

17

17

2.353

2.118

8

10

Achtste Finale

Spanje Javier PALAZON

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

38

40

23

23

1.652

1.739

9

8

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

31

40

21

21

1.476

1.905

9

8

Achtste Finale

Vietnam Minh Cam MA

Nederland Dick JASPERS  

39

40

24

24

1.625

1.667

9

6

Achtste Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Spanje Daniel SANCHEZ  

15

40

17

17

0.882

2.353

3

9

Achtste Finale

Turkije Hakan INCEKARA

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

14

40

19

19

0.737

2.105

3

10

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

40

19

11

11

3.636

1.727

8

4

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

40

35

31

31

1.29

1.129

5

4

1/16 Finale

Zuid-Korea Hyung-Kon KIM

Vietnam Xuan Cuong MA

40

17

22

22

1.818

0.773

11

5

1/16 Finale

Vietnam Quyet Chien TRAN

Zuid-Korea Jung-Han HEO

33

40

27

27

1.222

1.481

4

5

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Egypte Ragay HENRY

40

15

23

23

1.739

0.652

5

2

1/16 Finale

Vietnam Dinh Nai NGO

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

32

40

25

25

1.28

1.6

6

10

1/16 Finale

België Roland FORTHOMME

Spanje Javier PALAZON

28

40

19

19

1.474

2.105

6

11

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Turkije Murat Naci COKLU

40

29

14

14

2.857

2.071

13

7

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Zuid-Korea Choong-Bok LEE

42

41

21

21

2

1.952

9

9

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Peru Victor TENORIO

40

17

11

11

3.636

1.545

15

4

1/16 Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Vietnam Minh Cam MA

37

40

26

26

1.423

1.538

7

5

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Turkije Murat TUZUL

40

28

30

30

1.333

0.933

6

4

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Turkije Lütfi CENET

40

18

21

21

1.905

0.857

8

9

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

42

49

28

28

1.5

1.75

7

12

1/16 Finale

Turkije Hakan INCEKARA

Portugal Rui Manuel COSTA

40

35

30

30

1.333

1.167

4

8

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Frankrijk Jérémy BURY

40

34

30

30

1.333

1.133

9

6

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Turkije Semih SAYGINER  

40

38

23

23

1.739

1.652

7

10

Q Groep L

Zuid-Korea Choong-Bok LEE

België Eddy LEPPENS

40

28

26

26

1.538

1.077

7

8

Terug naar de ranglijst