Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Europees Kampioenschap Dames - Antalya (TUR) - 11-02-20 t/m 13-02-20

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Nederland Therese KLOMPENHOUWER  

Nederland Karina JETTEN

30

20

21

21

1.429

0.952

11

4

Halve Finale

Nederland Karina JETTEN

Spanje Estela CARDOSO

29

27

40

40

0.725

0.675

8

4

Halve Finale

Nederland Therese KLOMPENHOUWER  

België Jaimie BUELENS

30

16

27

27

1.111

0.593

5

3

Kwartfinale

Spanje Estela CARDOSO

Turkije Guzin Mujde KARAKASLI

25

24

40

40

0.625

0.6

4

4

Kwartfinale

België Jaimie BUELENS

Turkije Aysegul FENDI

27

16

40

40

0.675

0.4

5

4

Kwartfinale

Nederland Therese KLOMPENHOUWER  

Duitsland Steffi DASKE

30

22

24

24

1.25

0.917

9

3

Kwartfinale

Nederland Karina JETTEN

Tsjechië Irena HAMBALKOVA

30

8

25

25

1.2

0.32

6

4

Achtste Finale

Tsjechië Irena HAMBALKOVA

Griekenland Savvina SKOLARIKOU

21

18

40

40

0.525

0.45

5

3

Achtste Finale

Nederland Karina JETTEN

Oostenrijk Helga MITTERBOCK

30

24

37

37

0.811

0.649

8

4

Achtste Finale

Turkije Guzin Mujde KARAKASLI

België Danielle LE BRUIJN

27

19

40

40

0.675

0.475

5

3

Achtste Finale

Spanje Estela CARDOSO

Denemarken Marianne MORTENSEN

19

13

40

40

0.475

0.325

5

2

Achtste Finale

België Jaimie BUELENS

Nederland Monique WILKOWSKI

30

11

40

40

0.75

0.275

6

2

Achtste Finale

Turkije Aysegul FENDI

Nederland Daisy WERDEKKER

22

16

40

40

0.55

0.4

5

2

Achtste Finale

Duitsland Steffi DASKE

Turkije Gülsen DEGENER

30

24

31

31

0.968

0.774

6

4

Achtste Finale

Turkije Arzu GOK

Nederland Therese KLOMPENHOUWER  

5

30

13

13

0.385

2.308

2

7

Groep H

Oostenrijk Ingrid ENGLBRECHT

Turkije Arzu GOK

11

11

40

40

0.275

0.275

2

3

Groep H

Spanje Estela CARDOSO

Turkije Arzu GOK

21

16

40

40

0.525

0.4

3

3

Groep H

Spanje Estela CARDOSO

Oostenrijk Ingrid ENGLBRECHT

25

9

36

36

0.694

0.25

4

2

Groep G

België Jaimie BUELENS

Denemarken Charlotte SOERENSEN

17

16

40

40

0.425

0.4

3

3

Groep G

Turkije Gülsen DEGENER

Denemarken Charlotte SOERENSEN

25

17

32

32

0.781

0.531

5

3

Groep G

Turkije Gülsen DEGENER

België Jaimie BUELENS

18

25

34

34

0.529

0.735

2

4

Groep F

Turkije Aysegul FENDI

Zweden Yenny BAJTNER

20

18

40

40

0.5

0.45

4

2

Groep F

België Danielle LE BRUIJN

Zweden Yenny BAJTNER

23

8

40

40

0.575

0.2

3

3

Groep F

België Danielle LE BRUIJN

Turkije Aysegul FENDI

18

13

40

40

0.45

0.325

2

3

Groep E

Nederland Daisy WERDEKKER

Frankrijk Christine MOREL

25

5

34

34

0.735

0.147

4

1

Groep E

Denemarken Marianne MORTENSEN

Nederland Daisy WERDEKKER

11

16

40

40

0.275

0.4

2

3

Groep E

Denemarken Marianne MORTENSEN

Frankrijk Christine MOREL

11

20

40

40

0.275

0.5

2

4

Groep D

Griekenland Savvina SKOLARIKOU

Nederland Joke MARTIJN

22

13

40

40

0.55

0.325

4

3

Groep D

Duitsland Steffi DASKE

Nederland Joke MARTIJN

16

13

40

40

0.4

0.325

4

2

Groep D

Duitsland Steffi DASKE

Griekenland Savvina SKOLARIKOU

24

18

40

40

0.6

0.45

5

3

Groep C

Nederland Karina JETTEN

Oostenrijk Monika STEINBERGER

25

2

36

36

0.694

0.056

5

1

Groep C

Turkije Guzin Mujde KARAKASLI

Nederland Karina JETTEN

18

25

26

26

0.692

0.962

3

4

Terug naar de ranglijst