Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Europees Kampioenschap Landenteams - Antalya (TUR) - 14-02-20 t/m 16-02-20

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Shoot-out

Spanje Daniel SANCHEZ    (Spain 1)

Turkije Semih SAYGINER    (Turkey 1)

15

2

5

5

3

0.4

7

2

Finale

Spanje Ruben LEGAZPI  (Spain 1)

Turkije Murat Naci COKLU  (Turkey 1)

33

40

20

20

1.65

2

8

8

Finale

Spanje Daniel SANCHEZ    (Spain 1)

Turkije Semih SAYGINER    (Turkey 1)

40

36

10

10

4

3.6

11

9

Halve Finale

Turkije Murat Naci COKLU  (Turkey 1)

Denemarken Jacob HAACK-SORENSEN  (Denmark 1)

40

32

24

24

1.667

1.333

5

5

Halve Finale

Turkije Semih SAYGINER    (Turkey 1)

Denemarken Dion NELIN  (Denmark 1)

40

20

17

17

2.353

1.176

12

5

Halve Finale

Frankrijk Gwendal MARECHAL  (France 1)

Spanje Ruben LEGAZPI  (Spain 1)

35

40

28

28

1.25

1.429

6

7

Halve Finale

Frankrijk Jérémy BURY  (France 1)

Spanje Daniel SANCHEZ    (Spain 1)

33

40

17

17

1.941

2.353

8

10

Kwartfinale

Denemarken Jacob HAACK-SORENSEN  (Denmark 1)

Denemarken Lars DUNCH  (Denmark 2)

40

36

30

30

1.333

1.2

6

7

Kwartfinale

Denemarken Dion NELIN  (Denmark 1)

Denemarken Brian KNUDSEN  (Denmark 2)

40

20

16

16

2.5

1.25

7

5

Kwartfinale

Spanje Ruben LEGAZPI  (Spain 1)

Nederland Jean VAN ERP  (Netherlands 2)

40

29

17

17

2.353

1.706

8

8

Kwartfinale

Spanje Daniel SANCHEZ    (Spain 1)

Nederland Dave CHRISTIANI  (Netherlands 2)

40

28

16

16

2.5

1.75

5

6

Kwartfinale

Frankrijk Gwendal MARECHAL  (France 1)

Griekenland Kostas ANTONATOS  (Greece 1)

40

27

25

25

1.6

1.08

7

6

Kwartfinale

Frankrijk Jérémy BURY  (France 1)

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS  (Greece 1)

40

30

16

16

2.5

1.875

10

7

Shoot-out

Turkije Semih SAYGINER    (Turkey 1)

België Peter CEULEMANS  (Belgium 2)

15

7

10

10

1.5

0.7

5

1

Kwartfinale

Turkije Murat Naci COKLU  (Turkey 1)

België Frédéric MOTTET  (Belgium 2)

40

30

35

35

1.143

0.857

6

6

Kwartfinale

Turkije Semih SAYGINER    (Turkey 1)

België Peter CEULEMANS  (Belgium 2)

35

40

26

26

1.346

1.538

7

8

Groep H

Oostenrijk Andreas EFLER  (Austria)

Griekenland Kostas ANTONATOS  (Greece 1)

24

30

19

19

1.263

1.579

9

7

Groep H

Oostenrijk Arnim KAHOFER  (Austria)

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS  (Greece 1)

15

30

13

13

1.154

2.308

5

10

Groep H

Oostenrijk Andreas EFLER  (Austria)

Zweden Bo GUSTAVSSON  (Sweden 2)

30

22

24

24

1.25

0.917

3

4

Groep H

Oostenrijk Arnim KAHOFER  (Austria)

Zweden David PENNÖR  (Sweden 2)

21

30

16

16

1.313

1.875

6

8

Groep H

Griekenland Kostas ANTONATOS  (Greece 1)

Zweden Bo GUSTAVSSON  (Sweden 2)

30

16

25

25

1.2

0.64

5

4

Groep H

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS  (Greece 1)

Zweden David PENNÖR  (Sweden 2)

30

18

14

14

2.143

1.286

11

11

Groep G

Zweden Michael NILSSON  (Sweden 1)

Denemarken Jacob HAACK-SORENSEN  (Denmark 1)

19

30

19

19

1

1.579

6

5

Groep G

Zweden Torbjörn BLOMDAHL    (Sweden 1)

Denemarken Dion NELIN  (Denmark 1)

30

27

23

23

1.304

1.174

7

5

Groep G

Denemarken Jacob HAACK-SORENSEN  (Denmark 1)

Zweden Michael NILSSON  (Sweden 1)

30

24

26

26

1.154

0.923

6

4

Groep G

Denemarken Dion NELIN  (Denmark 1)

Zweden Torbjörn BLOMDAHL    (Sweden 1)

21

30

14

14

1.5

2.143

14

8

Groep F

Frankrijk Gwendal MARECHAL  (France 1)

Griekenland Gregory RETZIOS  (Greece 2)

30

30

34

34

0.882

0.882

6

4

Groep F

Frankrijk Jérémy BURY  (France 1)

Griekenland Kostas KOKKORIS  (Greece 2)

30

25

17

17

1.765

1.471

5

8

Groep F

Frankrijk Gwendal MARECHAL  (France 1)

Portugal Jose Miguel SOARES  (Portugal)

30

29

31

31

0.968

0.935

10

5

Groep F

Frankrijk Jérémy BURY  (France 1)

Portugal Rui Manuel COSTA  (Portugal)

30

21

18

18

1.667

1.167

5

3

Groep F

Portugal Jose Miguel SOARES  (Portugal)

Griekenland Gregory RETZIOS  (Greece 2)

30

13

23

23

1.304

0.565

5

4

Groep F

Portugal Rui Manuel COSTA  (Portugal)

Griekenland Kostas KOKKORIS  (Greece 2)

26

30

25

25

1.04

1.2

4

5

Terug naar de ranglijst