Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Europees Kampioenschap - Berlicum (NED) - 14-06-22 t/m 18-06-22

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Nederland Dick JASPERS  

50

35

19

18

2.632

1.944

9

9

Halve Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Duitsland Martin HORN  

50

42

27

26

1.852

1.615

8

9

Halve Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Semih SAYGINER  

50

33

15

14

3.333

2.357

8

8

Kwartfinale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

50

40

25

24

2

1.667

7

9

Kwartfinale

Italië Marco ZANETTI  

Duitsland Martin HORN  

38

50

19

19

2

2.632

11

10

Kwartfinale

Turkije Berkay KARAKURT

Turkije Semih SAYGINER  

38

50

24

25

1.583

2

10

7

Kwartfinale

Nederland Dick JASPERS  

Denemarken Dion NELIN

50

24

20

20

2.5

1.2

8

9

Achtste Finale

Zweden Michael NILSSON

Spanje Daniel SANCHEZ  

32

50

19

19

1.684

2.632

19

6

Achtste Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

Turkije Lütfi CENET

50

26

36

35

1.389

0.743

9

4

Achtste Finale

Nederland Raymund SWERTZ

Duitsland Martin HORN  

35

50

29

30

1.207

1.667

5

11

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

Portugal Rui Manuel COSTA

50

21

15

14

3.333

1.5

14

7

Achtste Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Turkije Tayfun TASDEMIR

50

38

20

20

2.5

1.9

13

12

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Turkije Berkay KARAKURT

49

50

29

29

1.69

1.724

8

5

Achtste Finale

Nederland Dave CHRISTIANI

Denemarken Dion NELIN

24

50

30

30

0.8

1.667

9

9

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

België Peter CEULEMANS

50

28

30

29

1.667

0.966

8

5

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Duitsland Ronny LINDEMANN

50

41

24

23

2.083

1.783

7

9

1/16 Finale

België Roland FORTHOMME

Zweden Michael NILSSON

45

50

33

33

1.364

1.515

7

6

1/16 Finale

Duitsland Lukas STAMM

Turkije Lütfi CENET

12

50

18

18

0.667

2.778

2

10

1/16 Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

50

42

33

32

1.515

1.313

6

10

1/16 Finale

Duitsland Martin HORN  

Spanje Jose-Maria MAS

50

29

30

29

1.667

1

13

5

1/16 Finale

Nederland Raymund SWERTZ

Frankrijk Jérémy BURY

50

24

35

34

1.429

0.706

7

3

1/16 Finale

Portugal Rui Manuel COSTA

Spanje Ruben LEGAZPI

50

35

34

33

1.471

1.061

5

6

1/16 Finale

Nederland Roland UIJTDEWILLEGEN

Italië Marco ZANETTI  

41

50

42

42

0.976

1.19

7

5

1/16 Finale

Duitsland Tom LÖWE

Turkije Tayfun TASDEMIR

20

50

31

31

0.645

1.613

3

8

1/16 Finale

Nederland Jean VAN ERP

Turkije Semih SAYGINER  

39

50

27

27

1.444

1.852

5

8

1/16 Finale

Turkije Berkay KARAKURT

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

50

43

27

26

1.852

1.654

9

6

1/16 Finale

Tsjechië Radek NOVAK

België Eddy MERCKX  

31

50

39

39

0.795

1.282

6

6

1/16 Finale

Oostenrijk Gerhard KOSTISTANSKY

Denemarken Dion NELIN

16

50

21

21

0.762

2.381

6

9

1/16 Finale

Nederland Dave CHRISTIANI

Turkije Murat Naci COKLU

50

38

23

22

2.174

1.727

9

11

1/16 Finale

België Peter CEULEMANS

Nederland Jeffrey JORISSEN

50

48

27

26

1.852

1.846

8

7

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Frankrijk Jérôme BARBEILLON

50

16

16

15

3.125

1.067

12

6

Groep P

Duitsland Ronny LINDEMANN

Turkije Turgay ORAK

40

35

25

25

1.6

1.4

11

6

Terug naar de ranglijst