Jean François FLORENT
Doğum Günü
- 07 Kasım 1977
Klüpler
RonchinOyunlar
- Cadre 47/2
- Cadre 47/1
- Karambol
- 3 Bant
- Cadre 71/2
- Tek Bant
- Karambol
Malzemeler
Sponsorlarım
Sonuçlar
Sıralama | Oyun | Campeonato | Cat. | Yer | Tarih |
5 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Gravelines (FRA) | 25.10.2019 |
---|---|---|---|---|---|
4 | Karambol | Fransa Şampiyonası D1 Final Etabı | Ekip | Douarnenez (FRA) | 21.06.2019 |
7 | Cadre 71/2 | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Dijon (FRA) | 24.05.2019 |
6 | Tek Bant | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Chartres (FRA) | 17.05.2019 |
15 | Cadre 71/2 | Avrupa Şampiyonası | Bireysel. | Brandenburg (GER) | 25.04.2019 |
13 | Cadre 47/2 | Avrupa Şampiyonası | Bireysel. | Brandenburg (GER) | 25.04.2019 |
20 | Tek Bant | Avrupa Şampiyonası | Bireysel. | Brandenburg (GER) | 25.04.2019 |
5 | Cadre 71/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Oissel (FRA) | 13.04.2019 |
3 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Douai (FRA) | 05.04.2019 |
18 | Tek Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Soissons (FRA) | 22.03.2019 |
W | Cadre 47/1 | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Soissons (FRA) | 09.03.2019 |
10 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Nice (FRA) | 22.02.2019 |
W | Karambol | Şampiyona D1 Klasik Grup 2 Round 3 | Ekip | Chartres (FRA) | 17.02.2019 |
11 | Cadre 71/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Montbrison (FRA) | 01.02.2019 |
2 | Karambol | Şampiyona D1 Klasikler Grup2 Round2 | Ekip | Châtillon (FRA) | 20.01.2019 |
16 | Tek Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Douai (FRA) | 11.01.2019 |
8 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Chartres (FRA) | 14.12.2018 |
6 | Cadre 71/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Châtillon (FRA) | 24.11.2018 |
3 | Karambol | Şampiyona D1 Klasikler Grup2 Round1 | Ekip | Ronchin (FRA) | 11.11.2018 |
4 | Tek Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Ronchin (FRA) | 02.11.2018 |
4 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Châtillon (FRA) | 19.10.2018 |
13 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Soissons (FRA) | 25.05.2018 |
13 | Tek Bant | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | St Dizier (FRA) | 11.05.2018 |
4 | Karambol | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 2'inci gün | Ekip | Chartres (FRA) | 28.04.2018 |
5 | Karambol | Avrupa Kulüpler Kupası | Ekip | Bochum (GER) | 20.04.2018 |
6 | Cadre 71/2 | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Angers (FRA) | 13.04.2018 |
6 | Tek Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Oissel (FRA) | 06.04.2018 |
3 | Cadre 47/1 | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Mâcon (FRA) | 16.03.2018 |
5 | Cadre 71/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Montbrison (FRA) | 09.03.2018 |
3 | Karambol | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 1'inci gün | Ekip | Oissel (FRA) | 24.02.2018 |
3 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Dijon (FRA) | 09.02.2018 |
15 | Tek Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Douai (FRA) | 19.01.2018 |
19 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Lunel (FRA) | 08.12.2017 |
8 | Tek Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Chartres (FRA) | 10.11.2017 |
13 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Ecully (FRA) | 20.10.2017 |
8 | Cadre 71/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | La Garde (FRA) | 29.09.2017 |
3 | Cadre 47/1 | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Oissel (FRA) | 02.06.2017 |
3 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Ronchin (FRA) | 24.05.2017 |
6 | Tek Bant | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Ronchin (FRA) | 22.05.2017 |
8 | Cadre 71/2 | Avrupa Şampiyonası | Bireysel. | Brandenburg (GER) | 05.05.2017 |
8 | Tek Bant | Avrupa Şampiyonası | Bireysel. | Brandenburg (GER) | 29.04.2017 |
2 | Karambol | Avrupa Kulüpler Kupası | Ekip | Prague (CZE) | 07.04.2017 |
4 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Saint Dizier (FRA) | 31.03.2017 |
3 | Karambol | Şampiyona D1 Klasikler Grup1 Round4 | Ekip | Ronchin (FRA) | 26.03.2017 |
5 | Tek Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Chartres (FRA) | 10.03.2017 |
W | Karambol | Fransa Ulusal Masters Şampiyonası | Bireysel. | Châtillon (FRA) | 03.03.2017 |
2 | Karambol | Avrupa Kulüpler Kupası Kalifikasyonu | Ekip | Soissons, Chartres, Bochum (unk) | 25.02.2017 |
15 | Cadre 71/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Montbrison (FRA) | 18.02.2017 |
11 | Cadre 47/2 | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Dijon (FRA) | 03.02.2017 |
3 | Karambol | Fransa Şampiyonası D1 Classics Grup 1 pound 3 | Ekip | Montbrison et Douarnenez (FRA) | 29.01.2017 |