Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Milli Takımlar Dünya Şampiyonası - Viersen (GER) - 26.02.2015 - 01.03.2015

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Güney Kore Jae-Ho CHO  (KOREA A)

Belçika Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

40

33

21

21

1.905

1.571

7

7

Final

Güney Kore Jung-Han HEO  (KOREA A)

Belçika Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

32

40

25

25

1.28

1.6

8

6

Yarı Final

Güney Kore Jae-Ho CHO  (KOREA A)

Hollanda Barry VAN BEERS  (NETHERLANDS)

40

32

20

20

2

1.6

9

5

Yarı Final

Güney Kore Jung-Han HEO  (KOREA A)

Hollanda Dick JASPERS    (NETHERLANDS)

27

40

22

22

1.227

1.818

6

14

Yarı Final

Belçika Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

Türkiye Adnan YUKSEL  (TURKEY)

40

12

12

12

3.333

1

6

3

Yarı Final

Belçika Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

Türkiye Tayfun TASDEMIR  (TURKEY)

25

40

16

16

1.563

2.5

7

8

Çeyrek Final

Almanya Christian RUDOLPH    (GERMANY A)

Türkiye Adnan YUKSEL  (TURKEY)

40

25

24

24

1.667

1.042

10

4

Çeyrek Final

Almanya Martin HORN    (GERMANY A)

Türkiye Tayfun TASDEMIR  (TURKEY)

39

40

29

29

1.345

1.379

10

8

Çeyrek Final

Belçika Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

İspanya Ruben LEGAZPI  (SPAIN)

40

20

15

15

2.667

1.333

16

6

Çeyrek Final

Belçika Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

İspanya Daniel SANCHEZ    (SPAIN)

40

40

27

27

1.481

1.481

5

6

Çeyrek Final

Hollanda Dick JASPERS    (NETHERLANDS)

Danimarka Tonny CARLSEN  (DENMARK)

40

38

21

21

1.905

1.81

15

10

Çeyrek Final

Hollanda Barry VAN BEERS  (NETHERLANDS)

Danimarka Brian ZOLA HANSEN  (DENMARK)

40

36

27

27

1.481

1.333

5

7

Çeyrek Final

Güney Kore Jae-Ho CHO  (KOREA A)

Güney Kore Hyung-Kon KIM  (KOREA B)

40

29

20

20

2

1.45

7

7

Çeyrek Final

Güney Kore Jung-Han HEO  (KOREA A)

Güney Kore Chi-Yeon CHO  (KOREA B)

40

21

15

15

2.667

1.4

10

5

Grup E

İspanya Ruben LEGAZPI  (SPAIN)

Yunanistan Dionisis TSOKANTAS  (GREECE)

40

28

27

27

1.481

1.037

7

7

Grup E

İspanya Daniel SANCHEZ    (SPAIN)

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS  (GREECE)

39

40

26

26

1.5

1.538

7

5

Grup E

Yunanistan Dionisis TSOKANTAS  (GREECE)

İspanya Ruben LEGAZPI  (SPAIN)

40

39

37

37

1.081

1.054

6

7

Grup E

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS  (GREECE)

İspanya Daniel SANCHEZ    (SPAIN)

36

40

19

19

1.895

2.105

8

15

Grup B

Almanya Christian RUDOLPH    (GERMANY A)

İtalya Salvatore PAPA  (ITALY)

40

30

38

38

1.053

0.789

7

5

Grup B

Almanya Martin HORN    (GERMANY A)

İtalya Marco ZANETTI    (ITALY)

40

38

16

16

2.5

2.375

10

6

Grup B

Lüksemburg Paul MOOTZ  (LUXEMBOURG)

Almanya Christian RUDOLPH    (GERMANY A)

26

40

48

48

0.542

0.833

3

4

Grup B

Lüksemburg Ramon HAMM  (LUXEMBOURG)

Almanya Martin HORN    (GERMANY A)

9

40

27

27

0.333

1.481

2

8

Grup B

İtalya Salvatore PAPA  (ITALY)

Lüksemburg Paul MOOTZ  (LUXEMBOURG)

40

15

61

61

0.656

0.246

5

3

Grup B

İtalya Marco ZANETTI    (ITALY)

Lüksemburg Ramon HAMM  (LUXEMBOURG)

40

17

42

42

0.952

0.405

7

2

Grup A

Portekiz Joao Pedro FERREIRA  (PORTUGAL)

Belçika Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

9

40

10

10

0.9

4

5

13

Grup A

Portekiz Rui Manuel COSTA  (PORTUGAL)

Belçika Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

21

40

22

22

0.955

1.818

3

6

Grup A

Belçika Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

İsviçre Pierre Alain RECH  (SUISSE)

40

12

19

19

2.105

0.632

9

3

Grup A

Belçika Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

İsviçre Behzat CETIN  (SUISSE)

40

31

25

25

1.6

1.24

7

5

Grup A

Portekiz Joao Pedro FERREIRA  (PORTUGAL)

İsviçre Pierre Alain RECH  (SUISSE)

40

37

55

55

0.727

0.673

5

5

Grup A

Portekiz Rui Manuel COSTA  (PORTUGAL)

İsviçre Behzat CETIN  (SUISSE)

40

17

27

27

1.481

0.63

6

4

Grup D

Güney Kore Jae-Ho CHO  (KOREA A)

Mısır Riad NADY  (EGYPT)

40

15

14

14

2.857

1.071

10

3

Grup D

Güney Kore Jung-Han HEO  (KOREA A)

Mısır Sameh SIDHOM  (EGYPT)

40

28

29

29

1.379

0.966

10

5

Sıralamaya geri dön