Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Kadınlar Dünya Şampiyonası - Halle-Zoersel (BEL) - 12.05.2017 - 14.05.2017

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Güney Kore Mi-Rae LEE

Japonya Orie HIDA  

19

30

37

37

0.514

0.811

4

4

Yarı Final

Türkiye Gülsen DEGENER

Japonya Orie HIDA  

29

30

47

47

0.617

0.638

5

4

Yarı Final

Danimarka Marianne MORTENSEN

Güney Kore Mi-Rae LEE

8

30

26

26

0.308

1.154

2

8

Çeyrek Final

Japonya Orie HIDA  

Belçika Jaimie BUELENS

30

11

23

23

1.304

0.478

8

4

Çeyrek Final

Güney Kore Shin-Young LEE

Türkiye Gülsen DEGENER

21

30

26

26

0.808

1.154

4

6

Çeyrek Final

Japonya Namiko HAYASHI

Güney Kore Mi-Rae LEE

22

30

61

61

0.361

0.492

2

3

Çeyrek Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Danimarka Marianne MORTENSEN

26

30

34

34

0.765

0.882

5

6

Elemeler Grup D

Peru Jackeline PEREZ

Belçika Jaimie BUELENS

17

25

35

35

0.486

0.714

4

3

Elemeler Grup D

Japonya Orie HIDA  

Avusturya Helga MITTERBOCK

25

23

39

39

0.641

0.59

3

3

Elemeler Grup D

Japonya Orie HIDA  

Belçika Jaimie BUELENS

25

13

27

27

0.926

0.481

4

4

Elemeler Grup D

Peru Jackeline PEREZ

Avusturya Helga MITTERBOCK

25

13

39

39

0.641

0.333

4

2

Elemeler Grup D

Avusturya Helga MITTERBOCK

Belçika Jaimie BUELENS

19

25

45

45

0.422

0.556

3

3

Elemeler Grup D

Japonya Orie HIDA  

Peru Jackeline PEREZ

25

12

17

17

1.471

0.706

6

5

Elemeler Grup C

Kolombiya Johana SANDOVAL

Belçika Danielle LE BRUIJN

25

22

44

44

0.568

0.5

4

3

Elemeler Grup C

Güney Kore Mi-Rae LEE

Japonya Namiko HAYASHI

17

25

24

24

0.708

1.042

4

5

Elemeler Grup C

Güney Kore Mi-Rae LEE

Belçika Danielle LE BRUIJN

25

21

34

34

0.735

0.618

4

3

Elemeler Grup C

Kolombiya Johana SANDOVAL

Japonya Namiko HAYASHI

22

25

42

42

0.524

0.595

4

5

Elemeler Grup C

Belçika Danielle LE BRUIJN

Japonya Namiko HAYASHI

25

23

47

47

0.532

0.489

4

3

Elemeler Grup C

Güney Kore Mi-Rae LEE

Kolombiya Johana SANDOVAL

25

22

46

46

0.543

0.478

6

3

Elemeler Grup B

Çek Cumhuriyeti Irena HAMBALKOVA

Güney Kore Shin-Young LEE

19

25

30

30

0.633

0.833

6

6

Elemeler Grup B

Türkiye Gülsen DEGENER

Kolombiya Soledad GOMEZ

25

12

30

30

0.833

0.4

4

2

Elemeler Grup B

Türkiye Gülsen DEGENER

Güney Kore Shin-Young LEE

17

25

31

31

0.548

0.806

3

5

Elemeler Grup B

Çek Cumhuriyeti Irena HAMBALKOVA

Kolombiya Soledad GOMEZ

24

25

73

73

0.329

0.342

2

5

Elemeler Grup B

Kolombiya Soledad GOMEZ

Güney Kore Shin-Young LEE

17

25

42

42

0.405

0.595

2

3

Elemeler Grup B

Türkiye Gülsen DEGENER

Çek Cumhuriyeti Irena HAMBALKOVA

25

17

45

45

0.556

0.378

4

2

Elemeler Grup A

Hollanda Mirjam PRUIM

Danimarka Marianne MORTENSEN

17

25

45

45

0.378

0.556

2

2

Elemeler Grup A

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Hollanda Karina JETTEN

25

11

15

15

1.667

0.733

7

3

Elemeler Grup A

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Danimarka Marianne MORTENSEN

25

16

30

30

0.833

0.533

4

4

Elemeler Grup A

Hollanda Mirjam PRUIM

Hollanda Karina JETTEN

14

25

34

34

0.412

0.735

3

5

Elemeler Grup A

Danimarka Marianne MORTENSEN

Hollanda Karina JETTEN

25

21

38

38

0.658

0.553

3

3

Elemeler Grup A

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Hollanda Mirjam PRUIM

25

14

24

24

1.042

0.583

4

5

Sıralamaya geri dön