Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Şampiyonası - Sluiskil (NED) - 20.10.2010 - 24.10.2010

Faz Maçlar Set1 Set2 Set3 Set4 Set5 Ortalama. Seri
Final

Belçika Eddy LEPPENS

İspanya Daniel SANCHEZ  

15 11

10 10

15 5

5 5

10 5

15 5

1 6

15 7

12 9

15 9

1.472

1.667

7

9

Yarı Final

İspanya Daniel SANCHEZ  

Güney Kore Sung-Won CHOI  

14 7

15 8

15 4

8 3

15 9

10 9

15 4

5 3

2.458

1.652

11

7

Yarı Final

İspanya Javier PALAZON

Belçika Eddy LEPPENS

8 4

15 5

12 11

15 11

15 10

8 10

14 11

15 11

1.361

1.432

5

10

Çeyrek Final

İspanya Javier PALAZON

Hollanda Raimond BURGMAN

15 12

11 11

13 9

15 10

15 9

5 8

2 2

15 3

15 7

13 6

1.538

1.553

7

7

Çeyrek Final

Belçika Eddy LEPPENS

Belçika Eddy MERCKX  

4 6

15 6

6 4

15 5

15 9

12 9

15 9

12 9

15 5

6 4

1.667

1.818

10

9

Çeyrek Final

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Güney Kore Sung-Won CHOI  

15 5

7 4

10 11

15 12

15 5

4 4

3 4

15 5

5 7

15 7

1.5

1.75

7

9

Çeyrek Final

İspanya Daniel SANCHEZ  

Hollanda Dick JASPERS  

15 5

4 5

15 5

12 5

15 7

5 6

2.647

1.313

12

8

1/8 Final

İspanya Daniel SANCHEZ  

Danimarka Dion NELIN

15 9

6 8

6 11

15 12

12 12

15 12

15 13

14 13

15 11

13 10

1.125

1.145

6

8

1/8 Final

Hollanda Dick JASPERS  

Almanya Martin HORN  

15 6

8 6

15 5

1 4

15 2

8 2

3.462

1.417

12

6

1/8 Final

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Ekvador Luis AVEIGA

8 8

15 8

15 8

7 8

15 10

11 9

14 9

15 10

15 8

10 7

1.558

1.381

7

5

1/8 Final

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Meksika Luis AVILA

15 7

8 6

15 6

3 6

15 9

11 8

2.045

1.1

9

7

1/8 Final

Türkiye Adnan YUKSEL

Belçika Eddy LEPPENS

15 19

14 18

15 10

11 10

13 12

15 12

6 4

15 5

10 6

15 6

1.157

1.373

7

12

1/8 Final

İtalya Marco ZANETTI  

İspanya Javier PALAZON

15 14

14 13

2 5

15 6

15 2

12 1

10 11

15 11

14 13

15 13

1.244

1.614

9

12

1/8 Final

Belçika Eddy MERCKX  

Güney Kore Jung-Han HEO

5 8

15 8

15 8

7 8

15 8

7 8

15 8

10 8

1.563

1.219

6

5

1/8 Final

Hollanda Raimond BURGMAN

Güney Kore Kyung-Roul KIM

14 10

15 11

15 6

3 5

15 10

9 10

15 8

12 7

1.735

1.182

6

5

Grup P

Güney Kore Jung-Han HEO

Belçika Roland FORTHOMME

15 8

10 8

15 7

3 6

15 7

10 7

2.045

1.095

11

5

Grup O

Belçika Eddy LEPPENS

Japonya Ryuuji UMEDA  

11 6

15 6

15 3

6 3

7 5

15 5

15 9

6 9

15 8

2 7

2.032

1.467

7

8

Grup N

İspanya Javier PALAZON

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS

5 7

15 8

15 12

11 11

15 15

12 15

15 19

8 18

0.943

0.885

6

5

Grup M

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Türkiye Lütfi CENET

15 9

10 8

12 4

15 5

15 4

2 3

12 12

15 13

15 9

13 8

1.816

1.486

8

9

Grup L

İspanya Daniel SANCHEZ  

Amerika Birleşik Devletleri Jae-Hyung CHO

15 5

6 5

15 8

12 7

14 10

15 11

15 12

9 11

1.686

1.235

6

9

Grup K

Fransa Jérémy BURY

Ekvador Luis AVEIGA

15 9

12 9

15 5

0 4

14 5

15 6

8 5

15 5

11 10

15 11

1.853

1.629

7

8

Grup J

İtalya Marco ZANETTI  

Türkiye Murat Naci COKLU

15 3

13 2

15 6

10 6

15 2

0 1

4.091

2.556

13

11

Grup İ

Belçika Jozef PHILIPOOM  

Hollanda Raimond BURGMAN

15 8

11 7

4 8

15 9

10 9

15 9

15 7

14 7

15 3

1 2

1.686

1.647

10

7

Grup H

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Almanya Christian RUDOLPH  

10 8

15 8

15 12

11 12

15 6

11 6

15 9

12 9

1.571

1.4

6

11

Grup G

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Güney Kore Dong-Koong KANG

15 3

3 3

15 6

4 5

8 10

15 11

15 5

4 4

2.208

1.13

14

5

Grup F

Almanya Martin HORN  

Avusturya Gerhard KOSTISTANSKY

15 17

11 16

14 8

15 9

15 6

3 5

15 9

9 9

1.475

0.974

14

5

Grup E

Güney Kore Kyung-Roul KIM

Kolombiya Julian MORALES

15 15

11 14

15 4

11 4

15 10

12 9

1.552

1.259

8

5

Grup P

Belçika Roland FORTHOMME

Japonya Yoichiro MORI

15 5

3 4

8 11

15 12

15 15

12 14

15 4

3 4

1.514

0.971

12

6

Grup G

Güney Kore Dong-Koong KANG

Lüksemburg Ramon HAMM

15 9

10 8

14 12

15 13

15 9

4 8

15 18

11 18

1.229

0.851

6

5

Grup D

Belçika Eddy MERCKX  

Hollanda Jean VAN ERP

15 16

10 15

12 10

15 11

15 8

9 7

15 13

8 13

1.213

0.913

7

6

Grup C

Mısır Sameh SIDHOM

Hollanda Dick JASPERS  

2 3

15 4

15 3

3 2

3 2

15 3

6 2

15 2

2.6

4.364

9

9

Grup B

Belçika Frédéric CAUDRON  

Türkiye Adnan YUKSEL

15 7

8 7

15 6

9 5

2 2

15 3

12 6

15 6

10 5

15 6

2.077

2.296

6

12

Sıralamaya geri dön