Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Bayanlar Avrupa Kupası - Rosmalen (NED) - 08.06.2018 - 10.06.2018

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Türkiye Gülsen DEGENER

24

30

28

28

0.857

1.071

4

5

Yarı Final

Türkiye Gülsen DEGENER

Avusturya Helga MITTERBOCK

30

16

36

36

0.833

0.444

3

3

Yarı Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Almanya Steffi DASKE

30

12

27

27

1.111

0.444

4

4

Çeyrek Final

Hollanda Gerrie GEELEN

Avusturya Helga MITTERBOCK

17

17

40

40

0.425

0.425

2

2

Çeyrek Final

Türkiye Gülsen DEGENER

Danimarka Jeanette JENSEN

30

19

40

40

0.75

0.475

3

3

Çeyrek Final

Almanya Steffi DASKE

İspanya Estela CARDOSO

23

18

40

40

0.575

0.45

3

4

Çeyrek Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Belçika Jaimie BUELENS

30

13

18

18

1.667

0.722

9

3

Grup D

Çek Cumhuriyeti Irena HAMBALKOVA

Belçika Jaimie BUELENS

11

16

40

40

0.275

0.4

3

2

Grup D

Hollanda Gerrie GEELEN

Danimarka Marianne MORTENSEN

25

19

37

37

0.676

0.514

6

4

Grup D

Belçika Jaimie BUELENS

Danimarka Marianne MORTENSEN

23

23

40

40

0.575

0.575

3

3

Grup D

Hollanda Gerrie GEELEN

Çek Cumhuriyeti Irena HAMBALKOVA

25

17

36

36

0.694

0.472

4

2

Grup D

Çek Cumhuriyeti Irena HAMBALKOVA

Danimarka Marianne MORTENSEN

15

6

40

40

0.375

0.15

3

2

Grup D

Belçika Jaimie BUELENS

Hollanda Gerrie GEELEN

14

25

37

37

0.378

0.676

2

4

Grup C

Türkiye Gülsen DEGENER

İsveç Yenny BAJTNER

25

23

39

39

0.641

0.59

3

5

Grup C

Danimarka Jeanette JENSEN

Hollanda Loes VAN DANSIK

25

23

35

35

0.714

0.657

5

4

Grup C

İsveç Yenny BAJTNER

Hollanda Loes VAN DANSIK

12

10

40

40

0.3

0.25

3

2

Grup C

Danimarka Jeanette JENSEN

Türkiye Gülsen DEGENER

9

25

35

35

0.257

0.714

2

4

Grup C

Türkiye Gülsen DEGENER

Hollanda Loes VAN DANSIK

25

11

37

37

0.676

0.297

5

2

Grup C

Danimarka Jeanette JENSEN

İsveç Yenny BAJTNER

16

11

40

40

0.4

0.275

2

2

Grup B

Almanya Steffi DASKE

Hollanda Joke BREUR

19

14

40

40

0.475

0.35

2

2

Grup B

İspanya Estela CARDOSO

Yunanistan Savvina SKOLARIKOU

25

20

34

34

0.735

0.588

3

3

Grup B

Hollanda Joke BREUR

Yunanistan Savvina SKOLARIKOU

17

16

40

40

0.425

0.4

3

3

Grup B

İspanya Estela CARDOSO

Almanya Steffi DASKE

24

25

40

40

0.6

0.625

7

4

Grup B

Almanya Steffi DASKE

Yunanistan Savvina SKOLARIKOU

20

14

40

40

0.5

0.35

3

2

Grup B

İspanya Estela CARDOSO

Hollanda Joke BREUR

25

11

35

35

0.714

0.314

4

4

Grup A

Avusturya Helga MITTERBOCK

İspanya Maria CLERICO ANA

20

12

40

40

0.5

0.3

3

4

Grup A

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Fransa Céline JACQUES

25

23

21

21

1.19

1.095

4

4

Grup A

İspanya Maria CLERICO ANA

Fransa Céline JACQUES

23

17

40

40

0.575

0.425

4

2

Grup A

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Avusturya Helga MITTERBOCK

25

9

21

21

1.19

0.429

5

2

Grup A

Avusturya Helga MITTERBOCK

Fransa Céline JACQUES

14

13

40

40

0.35

0.325

3

3

Grup A

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

İspanya Maria CLERICO ANA

25

5

29

29

0.862

0.172

3

2

Sıralamaya geri dön