Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Elemeler Grup A

Avusturya Arnim KAHOFER

Güney Kore Sung-Won CHOI  

33

40

29

29

1.138

1.379

4

6

Elemeler Grup A

Avusturya Arnim KAHOFER

Güney Kore Sung-Il JEONG

40

19

22

22

1.818

0.864

5

4

Elemeler Grup A

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Güney Kore Sung-Il JEONG

40

18

17

17

2.353

1.059

11

4

Ön Elemeler Grup P

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Belçika Jozef PHILIPOOM  

27

30

21

21

1.286

1.429

6

8

Ön Elemeler Grup P

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Türkiye Turgay ORAK

27

30

21

21

1.286

1.429

5

5

Ön Elemeler Grup P

Belçika Jozef PHILIPOOM  

Türkiye Turgay ORAK

30

29

25

25

1.2

1.16

6

6

Ön Elemeler Grup O

Vietnam Xuan Cuong MA

Güney Kore Dong-Hoon KIM

30

30

23

23

1.304

1.304

5

6

Ön Elemeler Grup O

Vietnam Xuan Cuong MA

Mısır Khaled SALEM

30

21

20

20

1.5

1.05

8

4

Ön Elemeler Grup O

Mısır Khaled SALEM

Güney Kore Dong-Hoon KIM

18

30

25

25

0.72

1.2

4

5

Ön Elemeler Grup N

Güney Kore Chi-Yeon CHO

Belçika Leslie MENHEER

30

27

19

19

1.579

1.421

7

5

Ön Elemeler Grup N

Güney Kore Chi-Yeon CHO

İspanya Valentin ANDALUZ ANTON

30

16

23

23

1.304

0.696

7

3

Ön Elemeler Grup N

Belçika Leslie MENHEER

İspanya Valentin ANDALUZ ANTON

30

28

28

28

1.071

1

6

5

Ön Elemeler Grup M

Güney Kore Wan-Young CHOI

Türkiye Tolgahan KIRAZ

17

30

20

20

0.85

1.5

4

5

Ön Elemeler Grup M

Güney Kore Wan-Young CHOI

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN

30

30

19

19

1.579

1.579

5

6

Ön Elemeler Grup M

Türkiye Tolgahan KIRAZ

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN

30

28

19

19

1.579

1.474

12

6

Ön Elemeler Grup L

Hollanda Barry VAN BEERS

Türkiye Murat TUZUL

30

29

17

17

1.765

1.706

10

6

Ön Elemeler Grup L

Hollanda Barry VAN BEERS

Güney Kore Jun-Tae KIM

30

21

19

19

1.579

1.105

5

4

Ön Elemeler Grup L

Türkiye Murat TUZUL

Güney Kore Jun-Tae KIM

30

20

17

17

1.765

1.176

8

4

Ön Elemeler Grup K

Danimarka Lars DUNCH

Güney Kore Chang-Hoon SEO

21

30

21

21

1

1.429

4

4

Ön Elemeler Grup K

Danimarka Lars DUNCH

Fransa Jérôme BARBEILLON

24

30

26

26

0.923

1.154

3

5

Ön Elemeler Grup K

Fransa Jérôme BARBEILLON

Güney Kore Chang-Hoon SEO

28

30

21

21

1.333

1.429

8

7

Ön Elemeler Grup J

Yunanistan Kostas PAPAKONSTANTINOU

Belçika Peter DE BACKER

21

30

12

12

1.75

2.5

7

9

Ön Elemeler Grup J

Yunanistan Kostas PAPAKONSTANTINOU

İspanya Antonio MONTES

30

15

14

14

2.143

1.071

7

3

Ön Elemeler Grup J

İspanya Antonio MONTES

Belçika Peter DE BACKER

17

30

18

18

0.944

1.667

4

11

Ön Elemeler Grup İ

Japonya Atsushi KIYOTA

Türkiye Murat GOKMEN

30

19

28

28

1.071

0.679

6

4

Ön Elemeler Grup İ

Japonya Atsushi KIYOTA

Almanya Ronny LINDEMANN

19

30

15

15

1.267

2

6

6

Ön Elemeler Grup İ

Almanya Ronny LINDEMANN

Türkiye Murat GOKMEN

18

30

22

22

0.818

1.364

5

8

Ön Elemeler Grup H

Yunanistan Konstantinos KOKKORIS

Güney Kore Sung-Il JEONG

28

30

27

27

1.037

1.111

5

7

Ön Elemeler Grup H

Yunanistan Konstantinos KOKKORIS

Türkiye Mehmet GOREN

28

30

28

28

1

1.071

6

4

Ön Elemeler Grup H

Türkiye Mehmet GOREN

Güney Kore Sung-Il JEONG

28

30

32

32

0.875

0.938

5

3

Ön Elemeler Grup G

Danimarka Thomas ANDERSEN

Belçika Peter CEULEMANS

30

23

13

13

2.308

1.769

10

7

Ön Elemeler Grup G

Danimarka Thomas ANDERSEN

Türkiye Gokhan SALMAN

30

17

17

17

1.765

1

4

5

Sıralamaya geri dön