Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Ön Elemeler Grup L

Fransa Jean REVERCHON  

Portekiz Fernando Manuel SILVA

23

30

27

27

0.852

1.111

7

4

Ön Elemeler Grup L

Portekiz Fernando Manuel SILVA

Hollanda Huub WILKOWSKI

25

30

29

29

0.862

1.034

6

7

Ön Elemeler Grup K

Fransa Kevin VASSEUR

Belçika Davy VAN HAVERE

30

22

34

34

0.882

0.647

4

4

Ön Elemeler Grup K

Fransa Kevin VASSEUR

Portekiz Manuel SOUSA

30

20

34

34

0.882

0.588

5

6

Ön Elemeler Grup K

Portekiz Manuel SOUSA

Belçika Davy VAN HAVERE

9

30

19

19

0.474

1.579

3

4

Ön Elemeler Grup J

Türkiye Turgay ORAK

Portekiz Jose Miguel SOARES

30

18

17

17

1.765

1.059

6

4

Ön Elemeler Grup J

Türkiye Turgay ORAK

Belçika Marco JANSSEN

30

18

18

18

1.667

1

5

4

Ön Elemeler Grup J

Portekiz Jose Miguel SOARES

Belçika Marco JANSSEN

30

26

30

30

1

0.867

4

6

Ön Elemeler Grup İ

Türkiye Manoli MINAOGLU

İspanya Valentin ANDALUZ ANTON

11

30

17

17

0.647

1.765

3

6

Ön Elemeler Grup İ

Türkiye Manoli MINAOGLU

Fransa Maxime PANAIA

30

12

18

18

1.667

0.667

6

3

Ön Elemeler Grup İ

Fransa Maxime PANAIA

İspanya Valentin ANDALUZ ANTON

19

30

23

23

0.826

1.304

4

6

Ön Elemeler Grup H

Fransa Daniel GARONNAT

Belçika Eddy (Jr) WILLEMS

12

30

33

33

0.364

0.909

3

6

Ön Elemeler Grup H

Fransa Daniel GARONNAT

Belçika Steven VAN ACKER

19

30

27

27

0.704

1.111

3

3

Ön Elemeler Grup H

Belçika Steven VAN ACKER

Belçika Eddy (Jr) WILLEMS

29

30

31

31

0.935

0.968

3

4

Ön Elemeler Grup G

Türkiye Gülsen DEGENER

Belçika Henk BLAUWBLOMME

30

27

43

43

0.698

0.628

6

5

Ön Elemeler Grup G

Türkiye Gülsen DEGENER

Hollanda Volkan CETIN

16

30

19

19

0.842

1.579

6

5

Ön Elemeler Grup G

Belçika Henk BLAUWBLOMME

Hollanda Volkan CETIN

30

23

41

41

0.732

0.561

3

5

Ön Elemeler Grup F

Belçika Peter CEULEMANS

Almanya Ronny LINDEMANN

30

28

33

33

0.909

0.848

4

4

Ön Elemeler Grup F

Belçika Peter CEULEMANS

Hollanda Anjo KRIJNEN

30

16

24

24

1.25

0.667

5

5

Ön Elemeler Grup F

Almanya Ronny LINDEMANN

Hollanda Anjo KRIJNEN

30

2

10

10

3

0.2

7

2

Ön Elemeler Grup E

Avusturya Claus MAURER

Türkiye Murat GOKMEN

22

30

29

29

0.759

1.034

4

4

Ön Elemeler Grup E

Avusturya Claus MAURER

Güney Kore In-Seok KANG

30

11

21

21

1.429

0.524

6

2

Ön Elemeler Grup E

Güney Kore In-Seok KANG

Türkiye Murat GOKMEN

13

30

22

22

0.591

1.364

4

6

Ön Elemeler Grup D

Güney Kore Chang-Hoon SEO

Belçika Wesley DE JAEGER

30

17

24

24

1.25

0.708

4

4

Ön Elemeler Grup D

Güney Kore Chang-Hoon SEO

Almanya Frank SPRUZINA

30

4

22

22

1.364

0.182

4

1

Ön Elemeler Grup D

Almanya Frank SPRUZINA

Belçika Wesley DE JAEGER

9

30

24

24

0.375

1.25

4

6

Ön Elemeler Grup C

Güney Kore Sung-Il JEONG

Çek Cumhuriyeti Jan ALES

30

13

28

28

1.071

0.464

5

2

Ön Elemeler Grup C

Güney Kore Sung-Il JEONG

Belçika Philip COENEN

30

15

25

25

1.2

0.6

4

3

Ön Elemeler Grup C

Çek Cumhuriyeti Jan ALES

Belçika Philip COENEN

30

18

33

33

0.909

0.545

5

2

Ön Elemeler Grup B

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN

Belçika Leslie MENHEER

30

21

17

17

1.765

1.235

13

6

Ön Elemeler Grup B

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN

Avusturya Alexander WEISS

30

15

24

24

1.25

0.625

5

4

Ön Elemeler Grup B

Avusturya Alexander WEISS

Belçika Leslie MENHEER

13

30

24

24

0.542

1.25

4

10

Sıralamaya geri dön