Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Sharm El Sheikh (EGY) - 08.12.2019 - 14.12.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Hollanda Dick JASPERS  

İtalya Marco ZANETTI  

29

40

14

14

2.071

2.857

9

10

Yarı Final

Fransa Jérémy BURY

İtalya Marco ZANETTI  

28

40

13

13

2.154

3.077

6

11

Yarı Final

Hollanda Dick JASPERS  

Almanya Martin HORN  

40

25

24

24

1.667

1.042

6

6

Çeyrek Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR

İtalya Marco ZANETTI  

29

40

13

13

2.231

3.077

8

10

Çeyrek Final

Fransa Jérémy BURY

Vietnam Quyet Chien TRAN

40

34

20

20

2

1.7

9

8

Çeyrek Final

Güney Kore Myung-Woo CHO

Almanya Martin HORN  

36

40

20

20

1.8

2

7

10

Çeyrek Final

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Hollanda Dick JASPERS  

16

40

8

8

2

5

6

23

1/8 Final

İtalya Marco ZANETTI  

Türkiye Murat Naci COKLU

40

30

13

13

3.077

2.308

12

9

1/8 Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Belçika Eddy MERCKX  

40

37

27

27

1.481

1.37

5

6

1/8 Final

Vietnam Quyet Chien TRAN

Belçika Peter DE BACKER

40

33

30

30

1.333

1.1

10

7

1/8 Final

Güney Kore Jung-Han HEO

Fransa Jérémy BURY

24

40

14

14

1.714

2.857

5

12

1/8 Final

Almanya Martin HORN  

Türkiye Semih SAYGINER  

40

30

20

20

2

1.5

8

10

1/8 Final

Güney Kore Myung-Woo CHO

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

40

32

20

20

2

1.6

4

5

1/8 Final

Güney Kore Jun-Tae KIM

Hollanda Dick JASPERS  

24

40

25

25

0.96

1.6

4

14

1/8 Final

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

40

23

19

19

2.105

1.211

8

8

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

İsveç Michael NILSSON

40

33

28

28

1.429

1.179

8

9

Grup H

Güney Kore Jun-Tae KIM

Türkiye Murat Naci COKLU

40

34

20

20

2

1.7

8

8

Grup H

Güney Kore Jun-Tae KIM

İsveç Michael NILSSON

39

40

24

24

1.625

1.667

8

6

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Türkiye Murat Naci COKLU

33

40

20

20

1.65

2

11

9

Grup H

Türkiye Murat Naci COKLU

İsveç Michael NILSSON

40

40

28

28

1.429

1.429

5

8

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Güney Kore Jun-Tae KIM

31

40

14

14

2.214

2.857

8

12

Grup G

Türkiye Lütfi CENET

Fransa Jérémy BURY

27

40

12

12

2.25

3.333

8

10

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Almanya Dustin JAESCHKE

40

28

27

27

1.481

1.037

8

5

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Fransa Jérémy BURY

40

27

29

29

1.379

0.931

7

4

Grup G

Türkiye Lütfi CENET

Almanya Dustin JAESCHKE

40

19

26

26

1.538

0.731

9

4

Grup G

Fransa Jérémy BURY

Almanya Dustin JAESCHKE

40

35

32

32

1.25

1.094

6

3

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Türkiye Lütfi CENET

40

16

16

16

2.5

1

8

6

Grup F

Güney Kore Jae-Ho CHO

Güney Kore Sung-Won CHOI  

17

40

11

11

1.545

3.636

4

11

Grup F

Belçika Peter DE BACKER

Güney Kore Haeng-Jik KIM

40

37

24

24

1.667

1.542

5

9

Grup F

Belçika Peter DE BACKER

Güney Kore Sung-Won CHOI  

36

40

17

17

2.118

2.353

10

18

Grup F

Güney Kore Jae-Ho CHO

Güney Kore Haeng-Jik KIM

29

40

16

16

1.813

2.5

5

8

Grup F

Güney Kore Haeng-Jik KIM

Güney Kore Sung-Won CHOI  

38

40

17

17

2.235

2.353

8

11

Sıralamaya geri dön