Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Verhoeven Açık Turnuvası - New York (USA) - 05.08.2019 - 11.08.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Grup H

Amerika Birleşik Devletleri Ira LEE

Amerika Birleşik Devletleri George Harry PENA

9

25

14

15

0.643

1.667

3

5

Grup H

Amerika Birleşik Devletleri Ira LEE

Güney Kore Myung-Woo CHO

10

25

11

12

0.909

2.083

4

6

Grup H

Amerika Birleşik Devletleri Ira LEE

Almanya Dietmar SKUPIN

25

15

25

25

1

0.6

6

5

Grup H

Mısır Walid ELKHOULY

Hollanda Volkan CETIN

8

25

20

21

0.4

1.19

2

7

Grup H

Mısır Walid ELKHOULY

Amerika Birleşik Devletleri George Harry PENA

12

25

23

24

0.522

1.042

3

6

Grup H

Mısır Walid ELKHOULY

Güney Kore Myung-Woo CHO

8

25

19

19

0.421

1.316

3

5

Grup H

Mısır Walid ELKHOULY

Almanya Dietmar SKUPIN

11

25

31

32

0.355

0.781

2

6

Grup H

Mısır Walid ELKHOULY

Amerika Birleşik Devletleri Ira LEE

6

25

30

31

0.2

0.806

1

3

Grup H

Almanya Frank SUDAR

Hollanda Volkan CETIN

11

25

21

22

0.524

1.136

3

4

Grup H

Almanya Frank SUDAR

Amerika Birleşik Devletleri George Harry PENA

25

20

26

26

0.962

0.769

10

3

Grup H

Almanya Frank SUDAR

Güney Kore Myung-Woo CHO

8

25

16

17

0.5

1.471

2

4

Grup H

Almanya Frank SUDAR

Almanya Dietmar SKUPIN

25

18

41

40

0.61

0.45

3

3

Grup H

Almanya Frank SUDAR

Amerika Birleşik Devletleri Ira LEE

25

8

18

17

1.389

0.471

3

3

Grup H

Almanya Frank SUDAR

Mısır Walid ELKHOULY

25

12

31

31

0.806

0.387

4

2

Grup G

Amerika Birleşik Devletleri Lloyd WALLACE

Amerika Birleşik Devletleri Rich KIM

25

21

35

34

0.714

0.618

3

4

Grup G

Amerika Birleşik Devletleri Christian PORTILLA

Amerika Birleşik Devletleri Rich KIM

25

20

45

45

0.556

0.444

3

3

Grup G

Amerika Birleşik Devletleri Christian PORTILLA

Amerika Birleşik Devletleri Lloyd WALLACE

19

25

29

29

0.655

0.862

7

4

Grup G

Amerika Birleşik Devletleri Demetrios TILAVERIDES

Amerika Birleşik Devletleri Rich KIM

25

20

41

40

0.61

0.5

2

7

Grup G

Amerika Birleşik Devletleri Demetrios TILAVERIDES

Amerika Birleşik Devletleri Lloyd WALLACE

25

23

49

49

0.51

0.469

5

5

Grup G

Amerika Birleşik Devletleri Demetrios TILAVERIDES

Amerika Birleşik Devletleri Christian PORTILLA

22

25

37

37

0.595

0.676

3

6

Grup G

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

Amerika Birleşik Devletleri Rich KIM

25

12

35

34

0.714

0.353

3

2

Grup G

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

Amerika Birleşik Devletleri Lloyd WALLACE

25

24

26

25

0.962

0.96

4

7

Grup G

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

Amerika Birleşik Devletleri Christian PORTILLA

25

16

26

26

0.962

0.615

6

3

Grup G

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

Amerika Birleşik Devletleri Demetrios TILAVERIDES

25

16

39

38

0.641

0.421

4

5

Grup G

Danimarka Dion NELIN

Amerika Birleşik Devletleri Rich KIM

25

6

7

7

3.571

0.857

16

2

Grup G

Danimarka Dion NELIN

Amerika Birleşik Devletleri Lloyd WALLACE

25

17

17

17

1.471

1

7

4

Grup G

Danimarka Dion NELIN

Amerika Birleşik Devletleri Christian PORTILLA

25

1

3

2

8.333

0.5

12

1

Grup G

Danimarka Dion NELIN

Amerika Birleşik Devletleri Demetrios TILAVERIDES

25

16

23

22

1.087

0.727

4

5

Grup G

Danimarka Dion NELIN

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

25

15

24

23

1.042

0.652

6

5

Grup G

Peru Luis CARRASCO

Amerika Birleşik Devletleri Rich KIM

25

8

21

20

1.19

0.4

3

3

Grup G

Peru Luis CARRASCO

Amerika Birleşik Devletleri Lloyd WALLACE

25

20

33

32

0.758

0.625

4

5

Grup G

Peru Luis CARRASCO

Amerika Birleşik Devletleri Christian PORTILLA

21

25

32

32

0.656

0.781

8

4

Sıralamaya geri dön