Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Verhoeven Açık Turnuvası - New York (USA) - 05.08.2019 - 11.08.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Grup G

Peru Luis CARRASCO

Amerika Birleşik Devletleri Demetrios TILAVERIDES

25

15

34

33

0.735

0.455

4

4

Grup G

Peru Luis CARRASCO

Avusturya KOGELBAUER Nikolaus

19

25

29

29

0.655

0.862

3

5

Grup G

Peru Luis CARRASCO

Danimarka Dion NELIN

3

25

7

8

0.429

3.125

2

8

Grup F

Amerika Birleşik Devletleri Hugo FLORES

Amerika Birleşik Devletleri Nayiv RAMIREZ

19

25

39

39

0.487

0.641

4

3

Grup F

Danimarka Lukas MORTENSEN

Amerika Birleşik Devletleri Nayiv RAMIREZ

25

16

31

31

0.806

0.516

4

5

Grup F

Danimarka Lukas MORTENSEN

Amerika Birleşik Devletleri Hugo FLORES

24

25

32

33

0.75

0.758

4

7

Grup F

Amerika Birleşik Devletleri Julian MOLINA

Amerika Birleşik Devletleri Nayiv RAMIREZ

25

9

12

11

2.083

0.818

7

4

Grup F

Amerika Birleşik Devletleri Julian MOLINA

Amerika Birleşik Devletleri Hugo FLORES

25

17

29

29

0.862

0.586

4

4

Grup F

Amerika Birleşik Devletleri Julian MOLINA

Danimarka Lukas MORTENSEN

15

25

31

31

0.484

0.806

3

5

Grup F

Güney Kore Sung-Kyu OH

Amerika Birleşik Devletleri Nayiv RAMIREZ

25

6

11

11

2.273

0.545

5

4

Grup F

Güney Kore Sung-Kyu OH

Amerika Birleşik Devletleri Hugo FLORES

25

5

14

14

1.786

0.357

7

3

Grup F

Güney Kore Sung-Kyu OH

Danimarka Lukas MORTENSEN

17

25

23

23

0.739

1.087

3

7

Grup F

Güney Kore Sung-Kyu OH

Amerika Birleşik Devletleri Julian MOLINA

25

11

19

19

1.316

0.579

7

2

Grup F

Amerika Birleşik Devletleri Camilo TEJADA

Amerika Birleşik Devletleri Nayiv RAMIREZ

21

25

26

26

0.808

0.962

3

8

Grup F

Amerika Birleşik Devletleri Camilo TEJADA

Amerika Birleşik Devletleri Hugo FLORES

25

24

34

34

0.735

0.706

5

4

Grup F

Amerika Birleşik Devletleri Camilo TEJADA

Danimarka Lukas MORTENSEN

25

15

22

21

1.136

0.714

6

5

Grup F

Amerika Birleşik Devletleri Camilo TEJADA

Amerika Birleşik Devletleri Julian MOLINA

25

6

19

19

1.316

0.316

4

2

Grup F

Amerika Birleşik Devletleri Camilo TEJADA

Güney Kore Sung-Kyu OH

19

25

22

23

0.864

1.087

3

6

Grup F

Hollanda Raymon GROOT

Amerika Birleşik Devletleri Nayiv RAMIREZ

25

4

18

17

1.389

0.235

5

3

Grup F

Hollanda Raymon GROOT

Amerika Birleşik Devletleri Hugo FLORES

25

12

16

16

1.563

0.75

4

5

Grup F

Hollanda Raymon GROOT

Danimarka Lukas MORTENSEN

14

25

28

29

0.5

0.862

2

4

Grup F

Hollanda Raymon GROOT

Amerika Birleşik Devletleri Julian MOLINA

25

19

29

29

0.862

0.655

7

5

Grup F

Hollanda Raymon GROOT

Güney Kore Sung-Kyu OH

18

25

16

16

1.125

1.563

6

8

Grup F

Hollanda Raymon GROOT

Amerika Birleşik Devletleri Camilo TEJADA

25

8

13

12

1.923

0.667

12

3

Grup E

Amerika Birleşik Devletleri Daniel ACEVEDO

Türkiye Fatih KORKMAZ

15

25

37

37

0.405

0.676

2

5

Grup E

Fransa Michel DAUPHIN

Türkiye Fatih KORKMAZ

0

0

0

0

0

0

0

0

Grup E

Fransa Michel DAUPHIN

Amerika Birleşik Devletleri Daniel ACEVEDO

25

22

34

34

0.735

0.647

3

3

Grup E

Almanya Peter EHRHARDT

Türkiye Fatih KORKMAZ

15

25

37

37

0.405

0.676

2

5

Grup E

Almanya Peter EHRHARDT

Amerika Birleşik Devletleri Daniel ACEVEDO

17

25

61

61

0.279

0.41

3

4

Grup E

Almanya Peter EHRHARDT

Fransa Michel DAUPHIN

16

25

37

37

0.432

0.676

3

5

Grup E

Hollanda Ad BROEDERS

Türkiye Fatih KORKMAZ

0

0

0

0

0

0

0

0

Grup E

Hollanda Ad BROEDERS

Amerika Birleşik Devletleri Daniel ACEVEDO

25

20

26

25

0.962

0.8

8

3

Sıralamaya geri dön