Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Antalya (TUR) - 17.02.2020 - 23.02.2020

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Hollanda Dick JASPERS  

İspanya Daniel SANCHEZ  

35

50

27

28

1.296

1.786

5

10

Yarı Final

Güney Kore Haeng-Jik KIM

İspanya Daniel SANCHEZ  

48

50

23

24

2.087

2.083

11

10

Yarı Final

Hollanda Dick JASPERS  

Türkiye Murat Naci COKLU

50

23

19

19

2.632

1.211

12

5

Çeyrek Final

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

İspanya Daniel SANCHEZ  

42

50

27

27

1.556

1.852

14

10

Çeyrek Final

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Güney Kore Haeng-Jik KIM

40

50

34

34

1.176

1.471

6

13

Çeyrek Final

Türkiye Murat Naci COKLU

Vietnam Tran Thanh Tu NGUYEN

50

45

36

35

1.389

1.286

7

9

Çeyrek Final

Hollanda Dick JASPERS  

Vietnam Dinh Nai NGO

50

11

13

12

3.846

0.917

12

3

1/8 Final

Güney Kore Jun-Tae KIM

İspanya Daniel SANCHEZ  

38

50

31

32

1.226

1.563

5

7

1/8 Final

İtalya Marco ZANETTI  

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

43

50

26

26

1.654

1.923

7

14

1/8 Final

Güney Kore Haeng-Jik KIM

Güney Kore Myung-Woo CHO

50

42

28

27

1.786

1.556

8

11

1/8 Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

37

50

23

23

1.609

2.174

6

7

1/8 Final

Türkiye Semih SAYGINER  

Vietnam Tran Thanh Tu NGUYEN

33

50

31

31

1.065

1.613

9

7

1/8 Final

Güney Kore Jae-Ho CHO

Türkiye Murat Naci COKLU

42

50

32

32

1.313

1.563

9

9

1/8 Final

Almanya Martin HORN  

Vietnam Dinh Nai NGO

40

50

31

31

1.29

1.613

7

12

1/8 Final

Hollanda Dick JASPERS  

Vietnam Quyet Chien TRAN

50

20

15

15

3.333

1.333

12

7

Grup H

Türkiye Semih SAYGINER  

Vietnam Tran Thanh Tu NGUYEN

40

37

19

19

2.105

1.947

6

6

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

31

40

24

24

1.292

1.667

6

11

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Vietnam Tran Thanh Tu NGUYEN

34

40

24

24

1.417

1.667

7

11

Grup H

Türkiye Semih SAYGINER  

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

40

20

13

13

3.077

1.538

17

6

Grup H

Vietnam Tran Thanh Tu NGUYEN

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

40

36

30

30

1.333

1.2

10

5

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Türkiye Semih SAYGINER  

40

33

21

21

1.905

1.571

6

6

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Fransa Jérémy BURY

40

16

10

10

4

1.6

13

3

Grup G

Güney Kore Jun-Tae KIM

Türkiye Gokhan SALMAN

40

33

29

29

1.379

1.138

6

6

Grup G

Güney Kore Jun-Tae KIM

Fransa Jérémy BURY

40

31

24

24

1.667

1.292

7

6

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Türkiye Gokhan SALMAN

17

40

13

13

1.308

3.077

7

12

Grup G

Fransa Jérémy BURY

Türkiye Gokhan SALMAN

40

35

31

31

1.29

1.129

13

8

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Güney Kore Jun-Tae KIM

24

40

18

18

1.333

2.222

6

10

Grup F

Türkiye Murat Naci COKLU

Güney Kore Chang-Hoon SEO

40

17

16

16

2.5

1.063

7

4

Grup F

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Güney Kore Sung-Won CHOI  

40

33

24

24

1.667

1.375

6

7

Grup F

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Güney Kore Chang-Hoon SEO

40

34

27

27

1.481

1.259

5

7

Grup F

Türkiye Murat Naci COKLU

Güney Kore Sung-Won CHOI  

40

20

21

21

1.905

0.952

6

6

Grup F

Güney Kore Chang-Hoon SEO

Güney Kore Sung-Won CHOI  

40

23

19

19

2.105

1.211

6

10

Sıralamaya geri dön