Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Antalya (TUR) - 11.02.2020 - 13.02.2020

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Hollanda Karina JETTEN

30

20

21

21

1.429

0.952

11

4

Yarı Final

Hollanda Karina JETTEN

İspanya Estela CARDOSO

29

27

40

40

0.725

0.675

8

4

Yarı Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Belçika Jaimie BUELENS

30

16

27

27

1.111

0.593

5

3

Çeyrek Final

İspanya Estela CARDOSO

Türkiye Guzin Mujde KARAKASLI

25

24

40

40

0.625

0.6

4

4

Çeyrek Final

Belçika Jaimie BUELENS

Türkiye Aysegul FENDI

27

16

40

40

0.675

0.4

5

4

Çeyrek Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Almanya Steffi DASKE

30

22

24

24

1.25

0.917

9

3

Çeyrek Final

Hollanda Karina JETTEN

Çek Cumhuriyeti Irena HAMBALKOVA

30

8

25

25

1.2

0.32

6

4

1/8 Final

Çek Cumhuriyeti Irena HAMBALKOVA

Yunanistan Savvina SKOLARIKOU

21

18

40

40

0.525

0.45

5

3

1/8 Final

Hollanda Karina JETTEN

Avusturya Helga MITTERBOCK

30

24

37

37

0.811

0.649

8

4

1/8 Final

Türkiye Guzin Mujde KARAKASLI

Belçika Danielle LE BRUIJN

27

19

40

40

0.675

0.475

5

3

1/8 Final

İspanya Estela CARDOSO

Danimarka Marianne MORTENSEN

19

13

40

40

0.475

0.325

5

2

1/8 Final

Belçika Jaimie BUELENS

Hollanda Monique WILKOWSKI

30

11

40

40

0.75

0.275

6

2

1/8 Final

Türkiye Aysegul FENDI

Hollanda Daisy WERDEKKER

22

16

40

40

0.55

0.4

5

2

1/8 Final

Almanya Steffi DASKE

Türkiye Gülsen DEGENER

30

24

31

31

0.968

0.774

6

4

1/8 Final

Türkiye Arzu GOK

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

5

30

13

13

0.385

2.308

2

7

Grup H

Avusturya Ingrid ENGLBRECHT

Türkiye Arzu GOK

11

11

40

40

0.275

0.275

2

3

Grup H

İspanya Estela CARDOSO

Türkiye Arzu GOK

21

16

40

40

0.525

0.4

3

3

Grup H

İspanya Estela CARDOSO

Avusturya Ingrid ENGLBRECHT

25

9

36

36

0.694

0.25

4

2

Grup G

Belçika Jaimie BUELENS

Danimarka Charlotte SOERENSEN

17

16

40

40

0.425

0.4

3

3

Grup G

Türkiye Gülsen DEGENER

Danimarka Charlotte SOERENSEN

25

17

32

32

0.781

0.531

5

3

Grup G

Türkiye Gülsen DEGENER

Belçika Jaimie BUELENS

18

25

34

34

0.529

0.735

2

4

Grup F

Türkiye Aysegul FENDI

İsveç Yenny BAJTNER

20

18

40

40

0.5

0.45

4

2

Grup F

Belçika Danielle LE BRUIJN

İsveç Yenny BAJTNER

23

8

40

40

0.575

0.2

3

3

Grup F

Belçika Danielle LE BRUIJN

Türkiye Aysegul FENDI

18

13

40

40

0.45

0.325

2

3

Grup E

Hollanda Daisy WERDEKKER

Fransa Christine MOREL

25

5

34

34

0.735

0.147

4

1

Grup E

Danimarka Marianne MORTENSEN

Hollanda Daisy WERDEKKER

11

16

40

40

0.275

0.4

2

3

Grup E

Danimarka Marianne MORTENSEN

Fransa Christine MOREL

11

20

40

40

0.275

0.5

2

4

Grup D

Yunanistan Savvina SKOLARIKOU

Hollanda Joke MARTIJN

22

13

40

40

0.55

0.325

4

3

Grup D

Almanya Steffi DASKE

Hollanda Joke MARTIJN

16

13

40

40

0.4

0.325

4

2

Grup D

Almanya Steffi DASKE

Yunanistan Savvina SKOLARIKOU

24

18

40

40

0.6

0.45

5

3

Grup C

Hollanda Karina JETTEN

Avusturya Monika STEINBERGER

25

2

36

36

0.694

0.056

5

1

Grup C

Türkiye Guzin Mujde KARAKASLI

Hollanda Karina JETTEN

18

25

26

26

0.692

0.962

3

4

Sıralamaya geri dön