Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Avrupa Kulüpler Kupası - Porto (POR) - 29.06.2022 - 03.07.2022

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Türkiye Gokhan SALMAN  (FBN Tekstil Bil. Spor Kulubu)

Portekiz Joao Pedro FERREIRA  (FC Porto)

40

24

22

22

1.818

1.091

7

5

Final

Türkiye Lütfi CENET  (FBN Tekstil Bil. Spor Kulubu)

Portekiz Rui Manuel COSTA  (FC Porto)

38

40

32

32

1.188

1.25

6

9

Final

Türkiye Murat Naci COKLU  (FBN Tekstil Bil. Spor Kulubu)

İspanya Daniel SANCHEZ    (FC Porto)

33

40

18

18

1.833

2.222

6

8

Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR  (FBN Tekstil Bil. Spor Kulubu)

Hollanda Dick JASPERS    (FC Porto)

40

39

22

22

1.818

1.773

9

9

Yarı Final

Portekiz Joao Pedro FERREIRA  (FC Porto)

İspanya Antonio ORTIZ TORRENT  (Paiporta)

40

35

29

28

1.379

1.25

5

11

Yarı Final

Portekiz Rui Manuel COSTA  (FC Porto)

İspanya Francisco UNGUETTI  (Paiporta)

40

28

30

30

1.333

0.933

7

4

Yarı Final

İspanya Daniel SANCHEZ    (FC Porto)

İspanya Javier YESTE  (Paiporta)

40

21

23

23

1.739

0.913

5

6

Yarı Final

Hollanda Dick JASPERS    (FC Porto)

İspanya Sergio JIMENEZ  (Paiporta)

29

40

18

18

1.611

2.222

7

8

Yarı Final

Türkiye Gokhan SALMAN  (FBN Tekstil Bil. Spor Kulubu)

Fransa Francis CONNESSON    (BC Andernos)

40

13

20

20

2

0.65

6

3

Yarı Final

Türkiye Lütfi CENET  (FBN Tekstil Bil. Spor Kulubu)

Fransa Jérôme BARBEILLON  (BC Andernos)

29

32

27

27

1.074

1.185

5

6

Yarı Final

Türkiye Murat Naci COKLU  (FBN Tekstil Bil. Spor Kulubu)

Fransa Gwendal MARECHAL  (BC Andernos)

40

21

21

21

1.905

1

5

4

Yarı Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR  (FBN Tekstil Bil. Spor Kulubu)

Belçika Roland FORTHOMME  (BC Andernos)

40

32

20

20

2

1.6

9

8

Grup 2

Danimarka Michael LOHSE  (BK Grøndal)

Portekiz Joao Pedro FERREIRA  (FC Porto)

25

40

23

23

1.087

1.739

8

10

Grup 2

Danimarka Lars DUNCH  (BK Grøndal)

Portekiz Rui Manuel COSTA  (FC Porto)

26

40

19

19

1.368

2.105

6

12

Grup 2

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN  (BK Grøndal)

İspanya Daniel SANCHEZ    (FC Porto)

27

40

28

28

0.964

1.429

7

7

Grup 2

Danimarka Dion NELIN  (BK Grøndal)

Hollanda Dick JASPERS    (FC Porto)

18

40

15

15

1.2

2.667

4

7

Grup 2

İspanya Alfonso LEGAZPI  (CB Mostoles)

Fransa Francis CONNESSON    (BC Andernos)

37

40

25

25

1.48

1.6

7

6

Grup 2

İspanya Adrian LEGAZPI  (CB Mostoles)

Fransa Jérôme BARBEILLON  (BC Andernos)

36

40

21

21

1.714

1.905

8

7

Grup 2

İspanya Jose-Maria MAS  (CB Mostoles)

Fransa Gwendal MARECHAL  (BC Andernos)

40

35

24

24

1.667

1.458

9

6

Grup 2

İspanya Ruben LEGAZPI  (CB Mostoles)

Belçika Roland FORTHOMME  (BC Andernos)

18

40

11

11

1.636

3.636

8

14

Grup 2

İspanya Alfonso LEGAZPI  (CB Mostoles)

Portekiz Joao Pedro FERREIRA  (FC Porto)

26

40

31

31

0.839

1.29

5

8

Grup 2

İspanya Adrian LEGAZPI  (CB Mostoles)

Portekiz Rui Manuel COSTA  (FC Porto)

40

32

27

27

1.481

1.185

6

6

Grup 2

İspanya Jose-Maria MAS  (CB Mostoles)

İspanya Daniel SANCHEZ    (FC Porto)

15

40

17

17

0.882

2.353

4

12

Grup 2

İspanya Ruben LEGAZPI  (CB Mostoles)

Hollanda Dick JASPERS    (FC Porto)

29

40

27

27

1.074

1.481

6

6

Grup 2

Danimarka Michael LOHSE  (BK Grøndal)

Fransa Francis CONNESSON    (BC Andernos)

31

40

30

30

1.033

1.333

4

12

Grup 2

Danimarka Lars DUNCH  (BK Grøndal)

Fransa Jérôme BARBEILLON  (BC Andernos)

40

39

37

37

1.081

1.054

5

5

Grup 2

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN  (BK Grøndal)

Fransa Gwendal MARECHAL  (BC Andernos)

32

40

18

18

1.778

2.222

5

6

Grup 2

Danimarka Dion NELIN  (BK Grøndal)

Belçika Roland FORTHOMME  (BC Andernos)

22

40

17

17

1.294

2.353

5

9

Grup 2

Portekiz Joao Pedro FERREIRA  (FC Porto)

Fransa Francis CONNESSON    (BC Andernos)

40

26

26

26

1.538

1

9

5

Grup 2

Portekiz Rui Manuel COSTA  (FC Porto)

Fransa Jérôme BARBEILLON  (BC Andernos)

28

40

30

30

0.933

1.333

5

7

Grup 2

İspanya Daniel SANCHEZ    (FC Porto)

Fransa Gwendal MARECHAL  (BC Andernos)

40

34

28

28

1.429

1.214

4

8

Grup 2

Hollanda Dick JASPERS    (FC Porto)

Belçika Roland FORTHOMME  (BC Andernos)

40

33

21

21

1.905

1.571

8

7

Sıralamaya geri dön