Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Avrupa Kulüpler Kupası - Schiltigheim (FRA) - 06.06.2013 - 09.06.2013

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Türkiye Lütfi CENET  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

İtalya Marco ZANETTI    (AGIPI)

23

22

21

20

1.095

1.1

3

3

Final

Belçika Frédéric CAUDRON    (AGIPI)

Türkiye Tayfun TASDEMIR  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

23

31

19

19

1.211

1.632

6

11

Final

Fransa Jean Christophe ROUX  (AGIPI)

Türkiye Adnan YUKSEL  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

24

40

18

18

1.333

2.222

4

5

Final

Türkiye Murat Naci COKLU  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

Fransa Jérémy BURY  (AGIPI)

40

29

17

16

2.353

1.813

13

10

Yarı Final

İspanya Josep MAS  (Societat Coral Colon)

Türkiye Lütfi CENET  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

14

24

12

12

1.167

2

4

12

Yarı Final

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS  (Societat Coral Colon)

Türkiye Tayfun TASDEMIR  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

25

13

16

15

1.563

0.867

7

4

Yarı Final

Türkiye Adnan YUKSEL  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

İspanya Sergio JIMENEZ  (Societat Coral Colon)

40

18

19

18

2.105

1

8

4

Yarı Final

İspanya Carlos CRESPO  (Societat Coral Colon)

Türkiye Murat Naci COKLU  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

16

40

24

24

0.667

1.667

4

10

Yarı Final

Belçika Roland FORTHOMME  (ANDERNOS)

İtalya Marco ZANETTI    (AGIPI)

26

28

13

13

2

2.154

6

12

Yarı Final

Belçika Frédéric CAUDRON    (AGIPI)

Yunanistan Filippos KASIDOKOSTAS    (ANDERNOS)

40

24

18

17

2.222

1.412

10

5

Yarı Final

Fransa Jérôme BARBEILLON  (ANDERNOS)

Fransa Jean Christophe ROUX  (AGIPI)

40

29

26

25

1.538

1.16

6

5

Yarı Final

Fransa Francis CONNESSON    (ANDERNOS)

Fransa Jérémy BURY  (AGIPI)

32

40

29

29

1.103

1.379

9

8

Draw B - Round 3

Almanya Martin HORN    (LAXOU)

Türkiye Lütfi CENET  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

39

40

21

21

1.857

1.905

6

8

Draw B - Round 3

Türkiye Tayfun TASDEMIR  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

İsveç Torbjörn BLOMDAHL    (LAXOU)

40

37

17

16

2.353

2.313

10

22

Draw B - Round 3

Türkiye Adnan YUKSEL  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

Fransa Eric KREMER-LECLAIRE  (LAXOU)

40

25

27

26

1.481

0.962

6

5

Draw B - Round 3

Fransa Pierre SOUMAGNE  (LAXOU)

Türkiye Murat Naci COKLU  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

35

40

24

24

1.458

1.667

8

11

Draw A - Round 3

Belçika Wesley DE JAEGER  (BC de Ploeg)

İtalya Marco ZANETTI    (AGIPI)

12

40

15

15

0.8

2.667

4

10

Draw A - Round 3

Belçika Frédéric CAUDRON    (AGIPI)

Hollanda Jean VAN ERP  (BC de Ploeg)

39

40

26

26

1.5

1.538

5

8

Draw A - Round 3

Fransa Jean Christophe ROUX  (AGIPI)

Belçika Dirk WEEREMANS  (BC de Ploeg)

40

28

38

37

1.053

0.757

4

3

Draw A - Round 3

Fransa Jérémy BURY  (AGIPI)

Almanya Thorsten FRINGS  (BC de Ploeg)

40

23

22

21

1.818

1.095

7

5

Draw B - Round 2

Belçika Roland FORTHOMME  (ANDERNOS)

Türkiye Lütfi CENET  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

40

35

22

21

1.818

1.667

9

10

Draw B - Round 2

Yunanistan Filippos KASIDOKOSTAS    (ANDERNOS)

Türkiye Tayfun TASDEMIR  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

34

40

22

22

1.545

1.818

11

8

Draw B - Round 2

Fransa Jérôme BARBEILLON  (ANDERNOS)

Türkiye Adnan YUKSEL  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

31

40

24

24

1.292

1.667

5

11

Draw B - Round 2

Fransa Francis CONNESSON    (ANDERNOS)

Türkiye Murat Naci COKLU  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

14

40

23

23

0.609

1.739

4

7

Draw A - Round 2

İtalya Marco ZANETTI    (AGIPI)

İspanya Josep MAS  (Societat Coral Colon)

40

34

26

25

1.538

1.36

11

11

Draw A - Round 2

Belçika Frédéric CAUDRON    (AGIPI)

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS  (Societat Coral Colon)

28

40

17

17

1.647

2.353

6

7

Draw A - Round 2

Fransa Jean Christophe ROUX  (AGIPI)

İspanya Sergio JIMENEZ  (Societat Coral Colon)

40

38

24

23

1.667

1.652

9

8

Draw A - Round 2

İspanya Carlos CRESPO  (Societat Coral Colon)

Fransa Jérémy BURY  (AGIPI)

36

40

32

32

1.125

1.25

4

7

Draw B - Round 1

Belçika Roland FORTHOMME  (ANDERNOS)

Almanya Martin HORN    (LAXOU)

40

17

21

20

1.905

0.85

5

5

Draw B - Round 1

İsveç Torbjörn BLOMDAHL    (LAXOU)

Yunanistan Filippos KASIDOKOSTAS    (ANDERNOS)

40

8

15

14

2.667

0.571

11

3

Draw B - Round 1

Fransa Eric KREMER-LECLAIRE  (LAXOU)

Fransa Jérôme BARBEILLON  (ANDERNOS)

9

40

21

21

0.429

1.905

3

10

Draw B - Round 1

Fransa Pierre SOUMAGNE  (LAXOU)

Fransa Francis CONNESSON    (ANDERNOS)

40

39

41

40

0.976

0.975

7

4

Sıralamaya geri dön