Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Brandenburg (GER) - 12.04.2013 - 14.04.2013

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Hollanda Karina JETTEN

30

12

31

31

0.968

0.387

5

3

Yarı Final

Hollanda Karina JETTEN

Almanya Steffi DASKE

30

14

35

35

0.857

0.4

6

3

Yarı Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Türkiye Gülsen DEGENER

30

11

29

29

1.034

0.379

6

2

Çeyrek Final

Almanya Steffi DASKE

Avusturya Natascha AL MAMAR

30

15

47

47

0.638

0.319

4

3

Çeyrek Final

Hollanda Karina JETTEN

Danimarka Marianne MORTENSEN

28

26

50

50

0.56

0.52

4

4

Çeyrek Final

Türkiye Gülsen DEGENER

Belçika Danielle LE BRUIJN

30

17

45

45

0.667

0.378

3

3

Çeyrek Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Avusturya Ingrid ENGLBRECHT

30

6

32

31

0.938

0.194

4

2

Grup D

Avusturya Ingrid ENGLBRECHT

Almanya Susanne PONSING-STENGEL

25

9

46

46

0.543

0.196

3

2

Grup D

Danimarka Jeanette JENSEN

Hollanda Karina JETTEN

24

25

46

46

0.522

0.543

3

3

Grup D

Danimarka Jeanette JENSEN

Almanya Susanne PONSING-STENGEL

21

13

50

50

0.42

0.26

3

3

Grup C

Fransa Céline JACQUES

Avusturya Natascha AL MAMAR

17

25

49

49

0.347

0.51

3

3

Grup C

Belçika Karolien MATTHYS

Türkiye Gülsen DEGENER

10

25

30

30

0.333

0.833

3

4

Grup C

Belçika Karolien MATTHYS

Avusturya Natascha AL MAMAR

22

19

50

50

0.44

0.38

3

3

Grup B

Almanya Steffi DASKE

Belçika Danielle LE BRUIJN

24

25

48

48

0.5

0.521

2

3

Grup B

Hollanda Monique WILKOWSKI

Fransa Nathalie DOUGNAC

20

17

50

50

0.4

0.34

2

3

Grup B

Hollanda Monique WILKOWSKI

Belçika Danielle LE BRUIJN

24

25

43

43

0.558

0.581

4

4

Grup A

Danimarka Marianne MORTENSEN

Almanya Michaela ESSER

25

13

35

35

0.714

0.371

5

2

Grup A

Avusturya Helga MITTERBOCK

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

3

25

11

12

0.273

2.083

2

8

Grup A

Avusturya Helga MITTERBOCK

Almanya Michaela ESSER

23

1

50

50

0.46

0.02

2

3

Grup D

Danimarka Jeanette JENSEN

Almanya Susanne PONSING-STENGEL

21

13

50

50

0.42

0.26

0

0

Grup C

Belçika Karolien MATTHYS

Avusturya Natascha AL MAMAR

22

19

50

50

0.44

0.38

3

3

Grup B

Hollanda Monique WILKOWSKI

Belçika Danielle LE BRUIJN

24

25

43

43

0.558

0.581

4

4

Grup A

Avusturya Helga MITTERBOCK

Almanya Michaela ESSER

23

18

50

50

0.46

0.36

2

3

Grup D

Avusturya Ingrid ENGLBRECHT

Hollanda Karina JETTEN

10

25

23

23

0.435

1.087

2

5

Grup C

Fransa Céline JACQUES

Türkiye Gülsen DEGENER

16

25

40

40

0.4

0.625

3

5

Grup B

Almanya Steffi DASKE

Fransa Nathalie DOUGNAC

25

12

45

45

0.556

0.267

5

3

Grup A

Danimarka Marianne MORTENSEN

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

20

25

33

33

0.606

0.758

4

6

Grup D

Hollanda Karina JETTEN

Almanya Susanne PONSING-STENGEL

25

16

50

50

0.5

0.32

4

5

Grup C

Türkiye Gülsen DEGENER

Avusturya Natascha AL MAMAR

25

13

29

29

0.862

0.448

10

2

Grup B

Belçika Danielle LE BRUIJN

Fransa Nathalie DOUGNAC

17

19

50

50

0.34

0.38

3

3

Grup A

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Almanya Michaela ESSER

25

10

26

26

0.962

0.385

8

2

Grup D

Avusturya Ingrid ENGLBRECHT

Danimarka Jeanette JENSEN

20

18

50

50

0.4

0.36

3

2

Sıralamaya geri dön