3 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL)
Full Replay : Last 32 group C - Jae-Ho CHO (KOR) vs Roland FORTHOMME (BEL). Race to 40 pts
-
Yeni eklenenler
3 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : Last 32 group C - Jae-Ho CHO (KOR) vs Roland FORTHOMME (BEL). Race to 40 ptsGörülme sayısı: 809 Süre: 74' 8''
Tarih 21.06.2019 19:203 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : Last 32 group A - Dick JASPERS (NLD) vs Haeng-Jik KIM (KOR). Race to 40 pts (Monocam recording)Görülme sayısı: 805 Süre: 85' 53''
Tarih 21.06.2019 17:403 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : Last 32 group G - Marco ZANETTI (ITA) vs Murat Naci COKLU (TUR). Race to 40 pts (Monocam recording)Görülme sayısı: 800 Süre: 71' 38''
Tarih 21.06.2019 17:403 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : Last 32 group E - Jung-Han HEO (KOR) vs Minh Cam MA (VIE). Race to 40 ptsGörülme sayısı: 525 Süre: 74' 15''
Tarih 21.06.2019 17:283 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full replay: Last 32 Group E - Daniel SANCHEZ (ESP) vs Jung-Han HEO (KOR) - race to 40Görülme sayısı: 778 Süre: 604' 3''
Tarih 21.06.2019 13:373 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : Last 32 group D - Semih SAYGINER (TUR) vs Myung-Woo CHO (KOR). Race to 40 ptsGörülme sayısı: 2646 Süre: 85' 12''
Tarih 21.06.2019 11:523 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full replay: Q group B - Daniel SANCHEZ (ESP) vs Xuan Cuong MA (VIE). Race to 40 ptsGörülme sayısı: 2322 Süre: 892' 26''
Tarih 20.06.2019 18:133 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full replay: Q group J - Myung-Woo CHO (KOR) vs Juan David ZAPATA GARCIA (ESP). Race to 40 ptsGörülme sayısı: 1716 Süre: 792' 28''
Tarih 20.06.2019 18:073 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full replay: Q group F - Chi-Yeon CHO (KOR) vs Minh Cam MA (VIE). Race to 40 ptsGörülme sayısı: 494 Süre: 682' 10''
Tarih 20.06.2019 16:483 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full replay: Q group L - Peter DE BACKER (BEL) vs Birol UYMAZ (TUR) - race to 40Görülme sayısı: 1472 Süre: 574' 24''
Tarih 20.06.2019 13:273 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : PQ Group K - Lars DUNCH (DNK) vs Chang-Hoon SEO (KOR). Race to 30 ptsGörülme sayısı: 726 Süre: 988' 33''
Tarih 19.06.2019 19:393 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : PQ Group E - Bong-Chul KIM (KOR) vs Gwendal MARECHAL (FRA). Race to 30 ptsGörülme sayısı: 1509 Süre: 903' 48''
Tarih 19.06.2019 18:063 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : PQ Group P - Turgay ORAK (TUR) vs Therese KLOMPENHOUWER (NLD). Race to 30 ptsGörülme sayısı: 905 Süre: 816' 12''
Tarih 19.06.2019 16:483 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : PQ Group C - Jung-Sub KIM (KOR) vs Trung Hau DO NGUYEN (VIE). Race to 30 ptsGörülme sayısı: 580 Süre: 718' 5''
Tarih 19.06.2019 15:143 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : PQ Group L - Jun-Tae KIM (KOR) vs Murat TUZUL (TUR). Race to 30 ptsGörülme sayısı: 704 Süre: 630' 57''
Tarih 19.06.2019 13:353 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : PPQ Group M - Carlos CRESPO (ESP) vs Dong-Hoon KIM (KOR). Race to 30 ptsGörülme sayısı: 1232 Süre: 1023' 57''
Tarih 18.06.2019 20:173 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : PPQ Group F - Peter CEULEMANS (BEL) vs Ronny LINDEMANN (DEU). Race to 30 ptsGörülme sayısı: 913 Süre: 903' 17''
Tarih 18.06.2019 18:563 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 17.06.2019 - 23.06.2019
Full Replay : PPPQ Group G - Jun-Tae KIM (KOR) vs Kenny MIATTON (BEL). Race to 30 ptsGörülme sayısı: 1336 Süre: 52' 21''
Tarih 17.06.2019 19:33