Speler Carambole Biljart

 
Bernard BAUDOIN
Frankrijk Bernard BAUDOIN

Verjaardag

  • 3 november 1959

Clubs

Billard Club Andernosien

Disciplines

  • Driebanden
  • Bandstoten
  • AK 47/2
  • Carambole

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
73 Driebanden Wereldbeker Individueel Guri (KOR) 04-11-19
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde1 Team Saint Pierre des Corps (FRA) 02-11-19
22 Driebanden FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 11-10-19
3 Driebanden Frans Kampioenschap Masters Individueel Les Herbiers (FRA) 07-06-19
12 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Chartres (FRA) 17-05-19
18 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde4 Team Douarnenez (FRA) 20-04-19
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 6 Team Andernos (FRA) 05-04-19
8 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Soissons (FRA) 22-03-19
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 5 Team Morangis et Courbevoie (FRA) 08-03-19
17 Driebanden FFB Toernooi Individueel Courbevoie (FRA) 22-02-19
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde3 Team Soissons (FRA) 17-02-19
2 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 4 Team Andernos et Morangis (FRA) 01-02-19
3 Driebanden FFB Toernooi Individueel Nice (FRA) 26-01-19
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde2 Team Andernos (FRA) 20-01-19
4 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 11-01-19
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 3 Team Colmar et Courbevoie (FRA) 04-01-19
89 Driebanden Wereldbeker Individueel Hurghada (EGY) 02-12-18
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Morangis et Courbevoie (FRA) 30-11-18
7 Driebanden FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 17-11-18
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde1 Team St Pierre (FRA) 11-11-18
5 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 02-11-18
106 Driebanden Wereldbeker Individueel La Baule (FRA) 22-10-18
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Andernos (FRA) 19-10-18
7 Driebanden FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 12-10-18
84 Driebanden Wereldbeker Individueel Blankenberge (BEL) 11-06-18
8 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel St Dizier (FRA) 11-05-18
3 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Chartres (FRA) 28-04-18
10 Driebanden FFB Toernooi Individueel Andernos (FRA) 30-03-18
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 5 Team Andernos (FRA) 29-03-18
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 5 Team Laxou (FRA) 09-03-18
14 Driebanden FFB Toernooi Individueel Nice (FRA) 03-03-18
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Oissel (FRA) 24-02-18
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 4 Team Laxou (FRA) 17-02-18
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 3 Team Gravelines (FRA) 09-02-18
10 Driebanden FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 26-01-18
2 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 19-01-18
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Gravelines (FRA) 05-01-18
51 Driebanden Wereldbeker Individueel Hurghada (EGY) 03-12-17
14 Driebanden FFB Toernooi Individueel Rouen (FRA) 24-11-17
18 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-11-17
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Gravelines et Albert (FRA) 02-11-17
74 Driebanden Wereldbeker Individueel La Baule (FRA) 23-10-17
22 Driebanden FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 13-10-17
96 Driebanden Wereldbeker Individueel Cheongju (KOR) 25-09-17
7 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 22-05-17
10 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 29-04-17
30 Driebanden FFB Toernooi Individueel Franconville (FRA) 14-04-17
4 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde4 Team Ronchin (FRA) 26-03-17
21 Driebanden FFB Toernooi Individueel Rouen (FRA) 17-03-17