Speler Carambole Biljart

 
Alain REMOND
Frankrijk Alain REMOND

Verjaardag

  • 15 januari 1967

Clubs

BC SOISSONS.
BC CASAL DE CERVERA.
BILLAR CORAL COLON SABADELL.
Topteam Berkelland

Disciplines

  • AK 47/1
  • AK 47/2
  • Bandstoten
  • AK 71/2
  • Driebanden
  • Libre
  • Carambole

Materiaal

Sponsors

  • Simonis
  • Invikt Cues

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Finale Team Douarnenez (FRA) 21-06-19
7 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Chartres (FRA) 17-05-19
8 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde4 Team Douarnenez (FRA) 20-04-19
2 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Soissons (FRA) 22-03-19
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde3 Team Soissons (FRA) 17-02-19
6 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 11-01-19
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde1 Team St Pierre (FRA) 11-11-18
8 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 02-11-18
5 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel St Dizier (FRA) 11-05-18
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 4 Team Oissel et Douarnenez (FRA) 28-04-18
2 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 06-04-18
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 3 Team Soissons et Chartres (FRA) 24-02-18
3 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 19-01-18
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 2 Team Châtillon et Oissel (FRA) 13-01-18
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 1 Team Douarnenez et Chartres (FRA) 18-11-17
5 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-11-17
2 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 22-05-17
17 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 29-04-17
3 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Prague (CZE) 07-04-17
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde4 Team Oissel (FRA) 26-03-17
W Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-03-17
W Seriespel EK Clubteams Kwalificatie Team Soissons, Chartres, Bochum (unk) 25-02-17
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde3 Team Soissons (FRA) 29-01-17
3 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 13-01-17
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde2 Team Ecully (FRA) 04-12-16
13 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 11-11-16
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde1 Team Chartres (FRA) 05-11-16
2 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Saint-Maur (FRA) 20-06-16
4 Seriespel Eredivisie Winnaarspoule Team (NED) 21-05-16
2 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Andernos (FRA) 01-04-16
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 4 Team Andernos (FRA) 19-03-16
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 3 Team Soissons (FRA) 31-01-16
W Bandstoten FFB Toernooi Individueel Mâcon (FRA) 15-01-16
4 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 8 Team (NED) 02-01-16
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Ecully (FRA) 19-12-15
4 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 7 Team (NED) 28-11-15
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Ronchin (FRA) 22-11-15
4 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 6 Team (NED) 21-11-15
4 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 5 Team (NED) 14-11-15
4 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 4 Team (NED) 31-10-15
9 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Saint-Quentin (FRA) 16-10-15
4 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 3 Team (NED) 10-10-15
4 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 2 Team (NED) 19-09-15
W Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 1 Team (NED) 05-09-15
W Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Evian-les-Bains (FRA) 14-06-15
3 Seriespel Finale Frans Kampioenschap Topteams D1 Team Oissel (FRA) 22-05-15
5 Seriespel Eredivisie Winnaarspoule Team (NED) 18-04-15
4 Seriespel Eredivisie Winnaarspoule Team (NED) 04-04-15
3 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 03-04-15