Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Ho Chi Minh (VIE) - 20.05.2019 - 26.05.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Ön Elemeler Grup G

Türkiye Gokhan SALMAN

Güney Kore Sung-Ha YOON

24

30

22

22

1.091

1.364

6

6

Ön Elemeler Grup F

Türkiye Ahmet ALP

Güney Kore Jung-Sub KIM

30

12

12

12

2.5

1

10

5

Ön Elemeler Grup F

Türkiye Ahmet ALP

Güney Kore Hyun-Min SEO

24

30

19

19

1.263

1.579

8

8

Ön Elemeler Grup F

Güney Kore Hyun-Min SEO

Güney Kore Jung-Sub KIM

21

30

20

20

1.05

1.5

5

8

Ön Elemeler Grup E

Güney Kore Chang-Woo NAM

Vietnam Thanh Tien LE

24

30

21

21

1.143

1.429

9

5

Ön Elemeler Grup E

Güney Kore Chang-Woo NAM

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

23

30

23

23

1

1.304

7

6

Ön Elemeler Grup E

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

Vietnam Thanh Tien LE

25

30

36

36

0.694

0.833

4

4

Ön Elemeler Grup D

İspanya Juan David ZAPATA GARCIA

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN

30

21

27

27

1.111

0.778

5

4

Ön Elemeler Grup D

İspanya Juan David ZAPATA GARCIA

Vietnam Thanh Nguyen TU

30

19

27

27

1.111

0.704

4

4

Ön Elemeler Grup D

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN

Vietnam Thanh Nguyen TU

30

22

29

29

1.034

0.759

5

3

Ön Elemeler Grup C

Japonya Hironori NAKAJIMA

Vietnam Vinh LY THE

30

26

15

15

2

1.733

10

7

Ön Elemeler Grup C

Japonya Hironori NAKAJIMA

Güney Kore Sung-Il JEONG

16

30

13

13

1.231

2.308

4

7

Ön Elemeler Grup C

Güney Kore Sung-Il JEONG

Vietnam Vinh LY THE

28

30

25

25

1.12

1.2

8

9

Ön Elemeler Grup B

Avusturya Arnim KAHOFER

Güney Kore Choon-Woo PARK

30

10

12

12

2.5

0.833

7

4

Ön Elemeler Grup B

Avusturya Arnim KAHOFER

Güney Kore Chang-Hoon SEO

11

30

26

26

0.423

1.154

4

6

Ön Elemeler Grup B

Güney Kore Chang-Hoon SEO

Güney Kore Choon-Woo PARK

14

30

14

14

1

2.143

3

7

Ön Elemeler Grup A

İsveç David PENNÖR

Güney Kore Sun-Woong LEE

30

25

26

26

1.154

0.962

6

5

Ön Elemeler Grup A

İsveç David PENNÖR

Avusturya Claus MAURER

30

24

27

27

1.111

0.889

5

4

Ön Elemeler Grup A

Avusturya Claus MAURER

Güney Kore Sun-Woong LEE

24

30

27

27

0.889

1.111

4

5

Ön Elemeler Grup P

Hollanda Volkan CETIN

Vietnam Dien Thanh PHAM

17

30

18

18

0.944

1.667

4

6

Ön Elemeler Grup P

Hollanda Volkan CETIN

Vietnam Thanh Nguyen PHONG

25

30

26

26

0.962

1.154

5

5

Ön Elemeler Grup P

Vietnam Dien Thanh PHAM

Vietnam Thanh Nguyen PHONG

30

25

26

26

1.154

0.962

5

6

Ön Elemeler Grup O

Vietnam Manh Hung TRAN

Güney Kore Hyun-Il SONG

24

30

19

19

1.263

1.579

4

9

Ön Elemeler Grup O

Vietnam Manh Hung TRAN

Güney Kore Sung-Taek JUNG

30

12

26

26

1.154

0.462

3

3

Ön Elemeler Grup O

Güney Kore Hyun-Il SONG

Güney Kore Sung-Taek JUNG

30

21

26

26

1.154

0.808

13

4

Ön Elemeler Grup N

Güney Kore In-Seok KANG

Vietnam Duc Minh TRAN

19

30

24

24

0.792

1.25

4

5

Ön Elemeler Grup N

Güney Kore In-Seok KANG

Japonya Hironori NAKAJIMA

17

30

20

20

0.85

1.5

4

7

Ön Elemeler Grup N

Japonya Hironori NAKAJIMA

Vietnam Duc Minh TRAN

30

30

31

31

0.968

0.968

4

5

Ön Elemeler Grup M

Almanya Ronny LINDEMANN

Güney Kore Dae-Kwon SHIN

30

11

20

20

1.5

0.55

5

3

Ön Elemeler Grup M

Almanya Ronny LINDEMANN

Japonya Mai ISHII

30

7

17

17

1.765

0.412

7

2

Ön Elemeler Grup M

Japonya Mai ISHII

Güney Kore Dae-Kwon SHIN

13

30

31

31

0.419

0.968

4

5

Ön Elemeler Grup L

Türkiye İlbay DAGDELEN

Güney Kore Sun-Woong LEE

30

29

27

27

1.111

1.074

5

5

Sıralamaya geri dön