Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Verhoeven Açık Turnuvası - New York (USA) - 05.08.2019 - 11.08.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Grup N

Güney Kore Kang LEE

Belçika Roland FORTHOMME

7

25

7

7

1

3.571

5

13

Grup N

Hollanda Sylvia ECKEL

Hollanda Karina JETTEN

11

25

31

31

0.355

0.806

2

6

Grup N

Hollanda Sylvia ECKEL

Fas Xavier BUTTNER

10

25

24

25

0.417

1

3

5

Grup N

Hollanda Sylvia ECKEL

Belçika Roland FORTHOMME

7

25

14

15

0.5

1.667

3

8

Grup N

Hollanda Sylvia ECKEL

Güney Kore Kang LEE

25

11

33

32

0.758

0.344

3

2

Grup N

Meksika Jorge MORA

Hollanda Karina JETTEN

20

25

39

39

0.513

0.641

3

8

Grup N

Meksika Jorge MORA

Fas Xavier BUTTNER

16

25

45

45

0.356

0.556

3

3

Grup N

Meksika Jorge MORA

Belçika Roland FORTHOMME

8

25

18

19

0.444

1.316

4

5

Grup N

Meksika Jorge MORA

Güney Kore Kang LEE

25

7

17

16

1.471

0.438

6

1

Grup N

Meksika Jorge MORA

Hollanda Sylvia ECKEL

11

25

55

56

0.2

0.446

1

4

Grup N

Amerika Birleşik Devletleri Ahmed MAGRABY

Hollanda Karina JETTEN

25

15

34

33

0.735

0.455

3

4

Grup N

Amerika Birleşik Devletleri Ahmed MAGRABY

Fas Xavier BUTTNER

18

25

26

26

0.692

0.962

4

5

Grup N

Amerika Birleşik Devletleri Ahmed MAGRABY

Belçika Roland FORTHOMME

7

25

18

18

0.389

1.389

2

8

Grup N

Amerika Birleşik Devletleri Ahmed MAGRABY

Güney Kore Kang LEE

12

25

23

24

0.522

1.042

3

5

Grup N

Amerika Birleşik Devletleri Ahmed MAGRABY

Hollanda Sylvia ECKEL

25

8

32

31

0.781

0.258

4

2

Grup N

Amerika Birleşik Devletleri Ahmed MAGRABY

Meksika Jorge MORA

25

9

40

39

0.625

0.231

6

2

Grup M

Danimarka Henrik Michael JEPPSSON

Mısır Khalil DIAB

25

11

19

18

1.316

0.611

6

3

Grup M

Kolombiya Andres LIZARAZO

Mısır Khalil DIAB

14

12

11

25

1.273

0.48

6

5

Grup M

Kolombiya Andres LIZARAZO

Danimarka Henrik Michael JEPPSSON

25

8

31

30

0.806

0.267

4

3

Grup M

Danimarka Flemming MADSEN

Mısır Khalil DIAB

22

25

37

37

0.595

0.676

3

4

Grup M

Danimarka Flemming MADSEN

Danimarka Henrik Michael JEPPSSON

25

18

49

49

0.51

0.367

3

3

Grup M

Danimarka Flemming MADSEN

Kolombiya Andres LIZARAZO

15

25

20

21

0.75

1.19

4

4

Grup M

Danimarka Dan JOHANSEN

Mısır Khalil DIAB

25

15

16

15

1.563

1

6

4

Grup M

Danimarka Dan JOHANSEN

Danimarka Henrik Michael JEPPSSON

25

16

43

42

0.581

0.381

4

3

Grup M

Danimarka Dan JOHANSEN

Kolombiya Andres LIZARAZO

25

19

26

26

0.962

0.731

6

3

Grup M

Danimarka Dan JOHANSEN

Danimarka Flemming MADSEN

15

25

35

34

0.429

0.735

4

3

Grup M

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

Danimarka Henrik Michael JEPPSSON

4

25

16

17

0.25

1.471

3

1

Grup M

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

Mısır Khalil DIAB

25

21

26

25

0.962

0.84

4

4

Grup M

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

Kolombiya Andres LIZARAZO

17

25

17

17

1

1.471

5

5

Grup M

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

Danimarka Flemming MADSEN

25

17

19

18

1.316

0.944

4

4

Grup M

Amerika Birleşik Devletleri Young-Gull LEE

Danimarka Dan JOHANSEN

25

16

22

21

1.136

0.762

4

3

Grup M

Danimarka Erik WIENKE

Mısır Khalil DIAB

22

25

38

39

0.579

0.641

4

4

Sıralamaya geri dön