Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Hurghada (EGY) - 07-12-14 t/m 13-12-14

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Italië Marco ZANETTI  

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

40

23

17

17

2.353

1.353

10

7

Halve Finale

Zuid-Korea Hyung-Bum HWANG

Italië Marco ZANETTI  

39

40

30

30

1.3

1.333

8

6

Halve Finale

Spanje Javier PALAZON

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

38

40

26

26

1.462

1.538

5

8

Kwartfinale

Italië Marco ZANETTI  

Turkije Tayfun TASDEMIR

40

29

22

22

1.818

1.318

9

6

Kwartfinale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Turkije Adnan YUKSEL

40

25

19

19

2.105

1.316

11

7

Kwartfinale

Zuid-Korea Hyung-Bum HWANG

België Eddy MERCKX  

40

29

23

23

1.739

1.261

6

5

Kwartfinale

België Eddy LEPPENS

Spanje Javier PALAZON

22

40

19

19

1.158

2.105

10

11

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

25

16

16

2.5

1.563

11

5

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

België Roland FORTHOMME

40

30

20

20

2

1.5

7

4

Achtste Finale

Zuid-Korea Hyung-Bum HWANG

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

40

19

15

15

2.667

1.267

8

4

Achtste Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Turkije Tayfun TASDEMIR

38

40

27

27

1.407

1.481

6

9

Achtste Finale

België Eddy LEPPENS

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

40

24

22

22

1.818

1.091

7

5

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

Spanje Javier PALAZON

24

40

12

12

2

3.333

8

9

Achtste Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Turkije Emrullah BASEGMEZ

40

19

17

17

2.353

1.118

9

6

Achtste Finale

Turkije Adnan YUKSEL

Turkije Murat Naci COKLU

40

36

18

18

2.222

2

5

6

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Vietnam Vinh LY THE

40

15

13

13

3.077

1.154

13

3

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Turkije Ahmet ALP

40

29

27

27

1.481

1.074

6

4

1/16 Finale

Turkije Savas BULUT

België Roland FORTHOMME

22

40

24

24

0.917

1.667

4

8

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Griekenland Kostas PAPAKONSTANTINOU

40

33

21

21

1.905

1.571

6

6

1/16 Finale

Zuid-Korea Jin-Pyo HONG

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

31

40

30

30

1.033

1.333

4

6

1/16 Finale

Zuid-Korea Hyung-Bum HWANG

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

40

31

15

15

2.667

2.067

10

8

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Zuid-Korea Choong-Bok LEE

40

25

17

17

2.353

1.471

16

4

1/16 Finale

Frankrijk Jérémy BURY

België Eddy MERCKX  

32

40

34

34

0.941

1.176

11

5

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Adnan YUKSEL

27

40

21

21

1.286

1.905

8

5

1/16 Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Zuid-Korea Jung-Han HEO

40

29

25

25

1.6

1.16

7

4

1/16 Finale

Vietnam Anh Vu DUONG

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

23

40

20

20

1.15

2

6

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Turkije Emrullah BASEGMEZ

39

40

30

30

1.3

1.333

7

6

1/16 Finale

Spanje Javier PALAZON

Zuid-Korea Jae-Guen KIM

40

39

31

31

1.29

1.258

6

5

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

34

40

24

24

1.417

1.667

5

6

1/16 Finale

Egypte Mohsen FOUDA

België Eddy LEPPENS

20

40

31

31

0.645

1.29

5

7

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Verenigde Staten Hugo PATINO

40

24

25

25

1.6

0.96

6

7

Q Groep L

Zuid-Korea Jae-Guen KIM

Turkije Adnan YUKSEL

40

27

24

24

1.667

1.125

13

4

Terug naar de ranglijst