Wedstrijden Carambole Biljart

 

Libre - Europees Kampioenschap Clubteams (Kleine tafel) - Ronchin (FRA) - 30-03-18 t/m 01-04-18

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Kwalificatie

Frankrijk Adrien FAGOT  (Rouen Billard Club)

Frankrijk Eymeric FALLOT  (Davezieux)

35

16

19

19

1.84

0.84

7

5

Kwalificatie

Frankrijk Guillaume JULLIAT  (Davezieux)

Frankrijk Joshua TY  (Rouen Billard Club)

90

45

13

13

6.92

3.46

59

12

Kwalificatie

Frankrijk Abdelghani REFASSI  (Davezieux)

Frankrijk Nathan LEGENDRE  (Rouen Billard Club)

74

60

8

8

9.25

7.5

32

26

Kwalificatie

Luxemburg Chris TODOROV  (Flab)

Denemarken Jonas SÖNDERGAARD  (Denmark)

30

45

22

22

1.36

2.05

6

8

Kwalificatie

Denemarken Casper OLSEN  (Denmark)

Luxemburg Lenny PALLUCCA  (Flab)

60

41

15

15

4

2.73

17

14

Kwalificatie

Denemarken Jeppe KJOLBY  (Denmark)

Luxemburg Tom RISSE  (Flab)

110

7

4

4

27.5

1.75

63

4

Kwalificatie

Frankrijk Guillaume JULLIAT  (Davezieux)

Frankrijk Lucas LEFEBVRE  (Courrieres Sport Billard)

140

36

13

13

10.77

2.77

64

13

Kwalificatie

Frankrijk Abdelghani REFASSI  (Davezieux)

Frankrijk Baudouin RAULT  (Courrieres Sport Billard)

64

45

9

9

7.11

5

31

33

Kwalificatie

Frankrijk Eymeric FALLOT  (Davezieux)

Frankrijk Arthur BAILLY  (Courrieres Sport Billard)

19

35

19

19

1

1.84

6

9

Kwalificatie

België Bryan EELEN  (BC De Coeck)

Frankrijk Nathan LEGENDRE  (Rouen Billard Club)

81

60

7

7

11.57

8.57

32

39

Kwalificatie

België Nino COECKELBERGS  (BC De Coeck)

Frankrijk Charles LEGENDRE  (Rouen Billard Club)

80

23

21

21

3.81

1.1

22

7

Kwalificatie

België Kevin VAN HEES  (BC De Coeck)

Frankrijk Joshua TY  (Rouen Billard Club)

140

26

13

13

10.77

2

27

10

Kwalificatie

Frankrijk Abdelghani REFASSI  (Davezieux)

Denemarken Jeppe KJOLBY  (Denmark)

140

90

10

10

14

9

121

25

Kwalificatie

Denemarken Casper OLSEN  (Denmark)

Frankrijk Guillaume JULLIAT  (Davezieux)

53

140

13

17

4.08

8.24

20

57

Kwalificatie

Denemarken Jonas SÖNDERGAARD  (Denmark)

Frankrijk Eymeric FALLOT  (Davezieux)

45

23

17

17

2.65

1.35

8

5

Kwalificatie

België Bryan EELEN  (BC De Coeck)

Luxemburg Tom RISSE  (Flab)

140

33

13

13

10.77

2.54

32

41

Kwalificatie

Luxemburg Lenny PALLUCCA  (Flab)

België Kevin VAN HEES  (BC De Coeck)

31

140

17

17

1.82

8.24

9

41

Kwalificatie

België Nino COECKELBERGS  (BC De Coeck)

Luxemburg Chris TODOROV  (Flab)

80

3

4

4

20

0.75

63

2

Kwalificatie

Frankrijk Adrien FAGOT  (Rouen Billard Club)

Luxemburg Chris TODOROV  (Flab)

33

35

29

29

1.14

1.21

11

7

Kwalificatie

Frankrijk Joshua TY  (Rouen Billard Club)

Luxemburg Lenny PALLUCCA  (Flab)

45

26

13

13

3.46

2

22

7

Kwalificatie

Frankrijk Nathan LEGENDRE  (Rouen Billard Club)

Luxemburg Tom RISSE  (Flab)

60

18

5

5

12

3.6

35

14

Kwalificatie

Denemarken Jonas SÖNDERGAARD  (Denmark)

Frankrijk Arthur BAILLY  (Courrieres Sport Billard)

38

35

24

24

1.58

1.46

5

6

Kwalificatie

Denemarken Casper OLSEN  (Denmark)

Frankrijk Lucas LEFEBVRE  (Courrieres Sport Billard)

60

39

15

15

4

2.6

13

9

Kwalificatie

Denemarken Jeppe KJOLBY  (Denmark)

Frankrijk Baudouin RAULT  (Courrieres Sport Billard)

68

45

12

12

5.67

3.75

23

13

Terug naar de ranglijst