Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Sharm El Sheikh (EGY) - 08-12-19 t/m 14-12-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Nederland Dick JASPERS  

Italië Marco ZANETTI  

29

40

14

14

2.071

2.857

9

10

Halve Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Italië Marco ZANETTI  

28

40

13

13

2.154

3.077

6

11

Halve Finale

Nederland Dick JASPERS  

Duitsland Martin HORN  

40

25

24

24

1.667

1.042

6

6

Kwartfinale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Italië Marco ZANETTI  

29

40

13

13

2.231

3.077

8

10

Kwartfinale

Frankrijk Jérémy BURY

Vietnam Quyet Chien TRAN

40

34

20

20

2

1.7

9

8

Kwartfinale

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

Duitsland Martin HORN  

36

40

20

20

1.8

2

7

10

Kwartfinale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Nederland Dick JASPERS  

16

40

8

8

2

5

6

23

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

Turkije Murat Naci COKLU

40

30

13

13

3.077

2.308

12

9

Achtste Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

België Eddy MERCKX  

40

37

27

27

1.481

1.37

5

6

Achtste Finale

Vietnam Quyet Chien TRAN

België Peter DE BACKER

40

33

30

30

1.333

1.1

10

7

Achtste Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Frankrijk Jérémy BURY

24

40

14

14

1.714

2.857

5

12

Achtste Finale

Duitsland Martin HORN  

Turkije Semih SAYGINER  

40

30

20

20

2

1.5

8

10

Achtste Finale

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

32

20

20

2

1.6

4

5

Achtste Finale

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

Nederland Dick JASPERS  

24

40

25

25

0.96

1.6

4

14

Achtste Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

40

23

19

19

2.105

1.211

8

8

Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Zweden Michael NILSSON

40

33

28

28

1.429

1.179

8

9

Groep H

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

Turkije Murat Naci COKLU

40

34

20

20

2

1.7

8

8

Groep H

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

Zweden Michael NILSSON

39

40

24

24

1.625

1.667

8

6

Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Turkije Murat Naci COKLU

33

40

20

20

1.65

2

11

9

Groep H

Turkije Murat Naci COKLU

Zweden Michael NILSSON

40

40

28

28

1.429

1.429

5

8

Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

31

40

14

14

2.214

2.857

8

12

Groep G

Turkije Lütfi CENET

Frankrijk Jérémy BURY

27

40

12

12

2.25

3.333

8

10

Groep G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Duitsland Dustin JAESCHKE

40

28

27

27

1.481

1.037

8

5

Groep G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Frankrijk Jérémy BURY

40

27

29

29

1.379

0.931

7

4

Groep G

Turkije Lütfi CENET

Duitsland Dustin JAESCHKE

40

19

26

26

1.538

0.731

9

4

Groep G

Frankrijk Jérémy BURY

Duitsland Dustin JAESCHKE

40

35

32

32

1.25

1.094

6

3

Groep G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Turkije Lütfi CENET

40

16

16

16

2.5

1

8

6

Groep F

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

17

40

11

11

1.545

3.636

4

11

Groep F

België Peter DE BACKER

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

40

37

24

24

1.667

1.542

5

9

Groep F

België Peter DE BACKER

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

36

40

17

17

2.118

2.353

10

18

Groep F

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

29

40

16

16

1.813

2.5

5

8

Groep F

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

38

40

17

17

2.235

2.353

8

11

Terug naar de ranglijst