Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Buffalo League Ronde 11 - (NED) - 22-12-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Dag 11

België Henk BLAUWBLOMME  (Dekker Keukens)

Nederland Joey DE KOK  (DKM Tools / Eekhoorn)

40

38

40

40

1

0.95

0

0

Dag 11

Nederland Gerwin VALENTIJN  (Dekker Keukens)

België Eddy (Jr) WILLEMS  (DKM Tools / Eekhoorn)

40

21

34

34

1.176

0.618

0

0

Dag 11

Nederland Ad KOOREVAAR  (Dekker Keukens)

Nederland Jack WIJNEN  (DKM Tools / Eekhoorn)

29

40

24

24

1.208

1.667

0

0

Dag 11

Denemarken Jacob HAACK-SORENSEN  (Dekker Keukens)

Nederland Roland UIJTDEWILLEGEN  (DKM Tools / Eekhoorn)

40

34

40

40

1

0.85

0

0

Dag 11

België Kurt CEULEMANS  (Team Eekhoorn)

Nederland Raymund SWERTZ  (HCR Prinsen)

40

35

26

26

1.538

1.346

7

5

Dag 11

Spanje Jose-Maria MAS  (Team Eekhoorn)

Nederland Anno DE KLEINE  (HCR Prinsen)

37

40

30

30

1.233

1.333

5

11

Dag 11

België Peter CEULEMANS  (Team Eekhoorn)

België Jozef PHILIPOOM    (HCR Prinsen)

14

40

16

16

0.875

2.5

3

10

Dag 11

Nederland Frans VAN KUYK  (Team Eekhoorn)

België Eddy LEPPENS  (HCR Prinsen)

33

40

23

23

1.435

1.739

6

14

Dag 11

België Raymond CEULEMANS    (Dallinga.com)

Nederland Marcel HOPMANS  ('s Lands Welvaren 1/AVH Autos/VSS Machinebouw)

40

38

32

32

1.25

1.188

5

6

Dag 11

België Steven VAN ACKER  (Dallinga.com)

België Francis FORTON  ('s Lands Welvaren 1/AVH Autos/VSS Machinebouw)

40

23

11

11

3.636

2.091

8

5

Dag 11

België Peter DE BACKER  (Dallinga.com)

België Ronny BRANTS  ('s Lands Welvaren 1/AVH Autos/VSS Machinebouw)

40

26

22

22

1.818

1.182

15

5

Dag 11

Nederland Jean Paul DE BRUIJN    (Dallinga.com)

België Dirk WEEREMANS  ('s Lands Welvaren 1/AVH Autos/VSS Machinebouw)

40

17

25

25

1.6

0.68

6

4

Dag 11

België Martin SPOORMANS    ('t Hartje van Oosterhout)

Nederland Jack VAN PEER  ('t Ivoor)

26

40

30

30

0.867

1.333

4

6

Dag 11

Nederland Harrie VAN DE VEN  ('t Hartje van Oosterhout)

Nederland Therese KLOMPENHOUWER    ('t Ivoor)

40

29

28

28

1.429

1.036

10

5

Dag 11

België Davy VAN HAVERE  ('t Hartje van Oosterhout)

Nederland Huub WILKOWSKI  ('t Ivoor)

40

40

32

32

1.25

1.25

5

7

Dag 11

Nederland Glenn HOFMAN  ('t Hartje van Oosterhout)

Frankrijk Cédric MELNYTSCHENKO  ('t Ivoor)

40

38

34

34

1.176

1.118

7

7

Dag 11

Nederland Martien VAN DER SPOEL  (S.I.S. Schoonmaak en Herstel)

Nederland Jordy DE KRUIJF  (A1 Biljarts)

40

29

19

19

2.105

1.526

9

6

Dag 11

Nederland Jeffrey JORISSEN  (S.I.S. Schoonmaak en Herstel)

Nederland Addy WIENK  (A1 Biljarts)

40

11

19

19

2.105

0.579

8

5

Dag 11

Nederland Raimond BURGMAN  (S.I.S. Schoonmaak en Herstel)

Nederland Kay DE ZWART  (A1 Biljarts)

40

15

16

16

2.5

0.938

7

7

Dag 11

Nederland Jean VAN ERP  (S.I.S. Schoonmaak en Herstel)

Duitsland Ronny LINDEMANN  (A1 Biljarts)

40

10

18

18

2.222

0.556

8

3

Dag 11

Nederland Frans VAN SCHAIK  (Bousema Lochem)

Nederland Sam VAN ETTEN  (STZ Zundert)

31

40

27

27

1.148

1.481

9

7

Dag 11

België Wesley DE JAEGER  (Bousema Lochem)

Nederland Rik VAN BEERS  (STZ Zundert)

37

40

37

37

1

1.081

5

5

Dag 11

Duitsland Stefan GALLA  (Bousema Lochem)

Nederland Barry VAN BEERS  (STZ Zundert)

28

40

31

31

0.903

1.29

4

8

Dag 11

België Johan LONCELLE  (Bousema Lochem)

België Roland FORTHOMME  (STZ Zundert)

40

40

19

19

2.105

2.105

8

12

Terug naar de ranglijst