Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Europese Beker Clubteams - Schiltigheim (FRA) - 06-06-13 t/m 09-06-13

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Turkije Lütfi CENET  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

Italië Marco ZANETTI    (AGIPI)

23

22

21

20

1.095

1.1

3

3

Finale

België Frédéric CAUDRON    (AGIPI)

Turkije Tayfun TASDEMIR  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

23

31

19

19

1.211

1.632

6

11

Finale

Frankrijk Jean Christophe ROUX  (AGIPI)

Turkije Adnan YUKSEL  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

24

40

18

18

1.333

2.222

4

5

Finale

Turkije Murat Naci COKLU  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

Frankrijk Jérémy BURY  (AGIPI)

40

29

17

16

2.353

1.813

13

10

Halve Finale

Spanje Josep MAS  (Societat Coral Colon)

Turkije Lütfi CENET  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

14

24

12

12

1.167

2

4

12

Halve Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS  (Societat Coral Colon)

Turkije Tayfun TASDEMIR  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

25

13

16

15

1.563

0.867

7

4

Halve Finale

Turkije Adnan YUKSEL  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

Spanje Sergio JIMENEZ  (Societat Coral Colon)

40

18

19

18

2.105

1

8

4

Halve Finale

Spanje Carlos CRESPO  (Societat Coral Colon)

Turkije Murat Naci COKLU  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

16

40

24

24

0.667

1.667

4

10

Halve Finale

België Roland FORTHOMME  (ANDERNOS)

Italië Marco ZANETTI    (AGIPI)

26

28

13

13

2

2.154

6

12

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON    (AGIPI)

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS    (ANDERNOS)

40

24

18

17

2.222

1.412

10

5

Halve Finale

Frankrijk Jérôme BARBEILLON  (ANDERNOS)

Frankrijk Jean Christophe ROUX  (AGIPI)

40

29

26

25

1.538

1.16

6

5

Halve Finale

Frankrijk Francis CONNESSON    (ANDERNOS)

Frankrijk Jérémy BURY  (AGIPI)

32

40

29

29

1.103

1.379

9

8

B-Ronde 3

Duitsland Martin HORN    (LAXOU)

Turkije Lütfi CENET  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

39

40

21

21

1.857

1.905

6

8

B-Ronde 3

Turkije Tayfun TASDEMIR  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

Zweden Torbjörn BLOMDAHL    (LAXOU)

40

37

17

16

2.353

2.313

10

22

B-Ronde 3

Turkije Adnan YUKSEL  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

Frankrijk Eric KREMER-LECLAIRE  (LAXOU)

40

25

27

26

1.481

0.962

6

5

B-Ronde 3

Frankrijk Pierre SOUMAGNE  (LAXOU)

Turkije Murat Naci COKLU  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

35

40

24

24

1.458

1.667

8

11

A-Ronde 3

België Wesley DE JAEGER  (BC de Ploeg)

Italië Marco ZANETTI    (AGIPI)

12

40

15

15

0.8

2.667

4

10

A-Ronde 3

België Frédéric CAUDRON    (AGIPI)

Nederland Jean VAN ERP  (BC de Ploeg)

39

40

26

26

1.5

1.538

5

8

A-Ronde 3

Frankrijk Jean Christophe ROUX  (AGIPI)

België Dirk WEEREMANS  (BC de Ploeg)

40

28

38

37

1.053

0.757

4

3

A-Ronde 3

Frankrijk Jérémy BURY  (AGIPI)

Duitsland Thorsten FRINGS  (BC de Ploeg)

40

23

22

21

1.818

1.095

7

5

B-Ronde 2

België Roland FORTHOMME  (ANDERNOS)

Turkije Lütfi CENET  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

40

35

22

21

1.818

1.667

9

10

B-Ronde 2

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS    (ANDERNOS)

Turkije Tayfun TASDEMIR  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

34

40

22

22

1.545

1.818

11

8

B-Ronde 2

Frankrijk Jérôme BARBEILLON  (ANDERNOS)

Turkije Adnan YUKSEL  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

31

40

24

24

1.292

1.667

5

11

B-Ronde 2

Frankrijk Francis CONNESSON    (ANDERNOS)

Turkije Murat Naci COKLU  (Bahcelievier Belediye Spor Kulubu)

14

40

23

23

0.609

1.739

4

7

A-Ronde 2

Italië Marco ZANETTI    (AGIPI)

Spanje Josep MAS  (Societat Coral Colon)

40

34

26

25

1.538

1.36

11

11

A-Ronde 2

België Frédéric CAUDRON    (AGIPI)

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS  (Societat Coral Colon)

28

40

17

17

1.647

2.353

6

7

A-Ronde 2

Frankrijk Jean Christophe ROUX  (AGIPI)

Spanje Sergio JIMENEZ  (Societat Coral Colon)

40

38

24

23

1.667

1.652

9

8

A-Ronde 2

Spanje Carlos CRESPO  (Societat Coral Colon)

Frankrijk Jérémy BURY  (AGIPI)

36

40

32

32

1.125

1.25

4

7

B-Ronde 1

België Roland FORTHOMME  (ANDERNOS)

Duitsland Martin HORN    (LAXOU)

40

17

21

20

1.905

0.85

5

5

B-Ronde 1

Zweden Torbjörn BLOMDAHL    (LAXOU)

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS    (ANDERNOS)

40

8

15

14

2.667

0.571

11

3

B-Ronde 1

Frankrijk Eric KREMER-LECLAIRE  (LAXOU)

Frankrijk Jérôme BARBEILLON  (ANDERNOS)

9

40

21

21

0.429

1.905

3

10

B-Ronde 1

Frankrijk Pierre SOUMAGNE  (LAXOU)

Frankrijk Francis CONNESSON    (ANDERNOS)

40

39

41

40

0.976

0.975

7

4

Terug naar de ranglijst