Speler Carambole Biljart

 
Willy GERIMONT
Frankrijk Willy GERIMONT

Verjaardag

  • 23 juni 1979

Clubs

Bc.Chartres

Disciplines

  • Bandstoten
  • AK 47/2
  • Libre
  • Driebanden
  • AK 71/2
  • AK 47/1
  • Carambole

Materiaal

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
W AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Soissons (FRA) 21-02-20
3 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 07-02-20
6 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Dreux (FRA) 06-02-20
W Bandstoten FFB Toernooi Individueel Dijon (FRA) 15-11-19
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde1 Team Andernos (FRA) 02-11-19
2 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 25-10-19
W AK 71/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Dijon (FRA) 24-05-19
3 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Chartres (FRA) 17-05-19
18 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
2 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
3 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
4 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde4 Team Oissel (FRA) 20-04-19
W AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 13-04-19
W AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Douai (FRA) 05-04-19
17 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Soissons (FRA) 22-03-19
9 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Nice (FRA) 22-02-19
4 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde3 Team Chartres (FRA) 17-02-19
3 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Montbrison (FRA) 01-02-19
W Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 11-01-19
11 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 14-12-18
8 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Châtillon (FRA) 24-11-18
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde1 Team Ronchin (FRA) 11-11-18
W Bandstoten FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 02-11-18
7 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Châtillon (FRA) 19-10-18
36 Driebanden FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 12-10-18
2 AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Soissons (FRA) 25-05-18
W Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel St Dizier (FRA) 11-05-18
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Chartres (FRA) 28-04-18
6 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Bochum (GER) 20-04-18
W Bandstoten FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 06-04-18
5 AK 47/1 Frans Kampioenschap Masters Individueel Mâcon (FRA) 16-03-18
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Oissel (FRA) 24-02-18
10 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 19-01-18
5 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 08-12-17
3 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-11-17
3 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Finale Team Chartres (FRA) 17-06-17
2 AK 47/1 Frans Kampioenschap Masters Individueel Oissel (FRA) 02-06-17
2 AK 71/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 26-05-17
W AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 24-05-17
3 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 22-05-17
14 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 05-05-17
5 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Prague (CZE) 07-04-17
W AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Saint Dizier (FRA) 31-03-17
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde4 Team Ronchin (FRA) 26-03-17
11 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-03-17
2 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Montbrison (FRA) 18-02-17
W AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Ecully (FRA) 09-12-16
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde2 Team Douarnenez (FRA) 04-12-16
2 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 11-11-16
W AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Châtillon (FRA) 07-10-16